Ernest Kawa Hair Designer

Modelowanie, strzyżenie i koloryzacja włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Jagiellońska 95/1, 70-435 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ernest Kawa Hair Designer
ul. Jagiellońska 95/1, 70-435 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Ernest Kawa Hair Designer

Informacje

Opis działalności firmy Ernest Kawa Hair Designer w Szczecin
Hair Designer Ernest Kawa prowadzi salony fryzjerskie w Berlinie i Szczecinie. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane od 1993 roku. Ukończył również renomowane akademie dla fryzjerów i stylistów znajdujące się w Londynie, Nowym Jorku i Stuttgarcie oraz współpracuje z projektantami mody, organizatorami konkursów piękności i organizatorami festiwali filmowych, a także muzycznych.
Produkty i usługi
Dobrze dobrana fryzura podkreśla zalety urody i ukrywa niedoskonałości. Przy jej tworzeniu brane są też pod uwagę ubrania noszone przez daną osobę, stosowane dodatki i okoliczności, do których fryzura jest dobierana. Wszystko to doskonale wie Ernest Kawa, doświadczony stylista i fryzjer. W swoim salonie fryzjerskim przyjmuje przede wszystkim panie zainteresowane codziennymi albo okolicznościowymi fryzurami. Stylista wie jakie fryzury są modne i jak dobrać fryzurę do konkretnej osoby. Nie boi się wyzwań, dlatego wśród jego klientem są panie w każdym wieku, mające długie i krótkie włosy. Poza ich modelowaniem, w tym w ramach upięć ślubnych, Ernest Kawa zajmuje się takimi usługami jak:
-pielęgnacja włosów,
-keratynowe prostowanie,
-koloryzacja kreatywna włosów.

Włosy są też oczywiście myte, suszone i przycinane. Oferta fryzjerska skierowana jest ponadto do dzieci i mężczyzn. Dorośli poza strzyżeniem mogą się poddać keratynowemu prostowaniu włosów.

Wiedzę o tym jak przeprowadzać wymienione zabiegi, w tym koloryzację i strzyżenie, właściciel salonu przekazuje na organizowanych przez siebie szkoleniach. Ponadto za pośrednictwem swojego sklepu internetowego sprzedaje profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i akcesoria niezbędne do modelowania włosów. Można wśród nich wyróżnić szampony, farby, żele, nożyczki, a także szczotki, grzebienie, suszarki i prostownice.

Wizyty w salonie fryzjerskim Ernesta Kawy można umawiać telefonicznie. Więcej informacji o usługach fryzjerskich, szkoleniach i sprzedawanych artykułach znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Ernest Kawa Hair Designer z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe