Andrzej Giedrys Instalacje Wodno-Kanalizacyjne i Gazowe

Wykonawstwo instalacji sanitarnych na najwyższym poziomie.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Jarząbków 34, 70-886 Szczecin zachodniopomorskie
(9 opinii) napisz opinię
Andrzej Giedrys Instalacje Wodno-Kanalizacyjne i Gazowe

Informacje

Opis działalności
Jako firma instalatorska zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem różnego rodzaju instalacji sanitarnych, jak na przykład instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze czy gazowe. Właścicielem firmy jest Andrzej Giedrys, a nasza siedziba znajduje się w Szczecinie.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim wykonawstwem, projektowaniem oraz modernizacją instalacji sanitarnych. Pragniemy wykonywać wszystkie prace w najlepszy możliwy sposób, gdyż jest to podstawa w komfortowym i prawidłowym funkcjonowaniu w dzisiejszym świecie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dokładne świadczenie usług.

Instalacje, które wykonujemy, to:
- instalacje gazowe,
- instalacje grzewcze,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje klimatyzacji,
- instalacje centralnego ogrzewania.

Dodatkowym aspektem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie fotowoltaiki. Możemy zamontować panele solarne na Państwa posesjach, przez co zapewnimy dodatkowe i w pełni ekologiczne źródło energii odnawialnej. Wykonujemy również przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz kotłownie.

Świadczymy także usługi w zakresie automatyki i regulacji centralnego ogrzewania. Przy wykonywaniu instalacji wykorzystujemy rury stalowe oraz miedź. Zapewniamy odpowiednią obsługę instalacji sanitarnych, kotłowni cieplnych oraz gazowych, a zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem.

Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Szczecin, goleniowski, gryfiński, policki, pyrzycki, stargardzki.


Zachęcamy do podjęcia owocnej współpracy z firmą instalatorską w Szczecinie.
Marki i specjalizacje
Wykonujemy instalacje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dużych firm i przedsiębiorstw.
Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty wymagane do przeprowadzania gruntownych remontów i wykonywania instalacji w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych.
Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, choszczeński, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
R
Robert
Serdecznie polecam firmę Pana Andrzeja. Odpowiednio wykonują różne rodzaje wielu instalacji sanitarnych i są niezwykle dokładni podczas pracy.
E
Edgar
Doskonale znają się na wszystkich aspektach techniki grzewczej. Dokładnie wykonują wszystkie projekty instalacji grzewczych.
K
Kamil
Jestem zadowolonym klientem. Zleciłem im wykonanie instalacji sanitarnych w moim domu i w stu procentach wywiązali się ze swoich zadań.
W
Wiktoria
Wykonują także wszelkie instalacje solarne. Odpowiednio znają się na fotowoltaice.
W
Wojciech
Wykonywali u mnie ogrzewanie elektryczne i zdecydowanie nie mam na co narzekać. Posiadają stosowne narzędzia, które usprawniają realizację zleceń.
K
Karol
Poza wykonawstwem instalacji mogą świadczyć serwis kotłów oraz urządzeń techniki grzewczej.
A
Anna
Serdecznie polecam firmę Pana Andrzeja. Odpowiednio wykonują różne rodzaje wielu instalacji sanitarnych i są niezwykle dokładni podczas pracy.
R
Rafał
Doskonale znają się na wszystkich aspektach techniki grzewczej. Dokładnie wykonują wszystkie projekty instalacji grzewczych.
Z
K
zadowolony klient
Firm godna polecenia. Praca wykonana starannie i na czas.