Fere Zakład Wielobranżowy Marcin Przybylski

Piaskowanie, malowanie proszkowe i spawanie metali

Malowanie i lakierowanie proszkowe
ul. Jesienna 14b, 70-807 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 039 036
Adres korespondencyjny
ul. Jesienna 14b, 70-807 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Fere znajduje się w Szczecinie. Zakład wielobranżowy powstał w 2006 roku i zajmuje się produkcją oraz zabezpieczaniem antykorozyjnym elementów metalowych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marcin Przybylski.
Produkty i usługi
Metal to wytrzymały materiał, dlatego powstają z niego różne konstrukcje. Firmą, która od lat zajmuje się usługami ślusarskimi jest Fere. Przedsiębiorstwo oferuje spawanie stali i aluminium i tworzenie z nich m. in. wiat, poręczy i balustrad do balkonów oraz schodów. Z metalu powstają też w zakładzie bramy przesuwne i skrzydłowe, balkony oraz ogrodzenia posesyjne. Oferta zakładu obejmuje również:
-kraty okienne
-schody
-drzwi metalowe
-reklamy stacjonarne
-reklamy podwieszane
-reklamy świetlne
-burty samochodowe

W Fere spawane konstrukcje, a także elementy dostarczane przez klientów są zabezpieczane przed korozją. W tym celu są piaskowane, a następnie malowane proszkowo. Piaskowanie obejmuje wymienione wcześniej konstrukcje, karoserie pojazdów i naczep, felgi oraz różne elementy samochodowe. W ten sposób oczyszczane są też konstrukcje mostówi wiaduktów. Tak przygotowane powierzchnie są starannie pokrywane farbą. Możliwe jest malowanie proszkowe aluminium, stali i elementów ocynkowanych.

Wszystkie usługi wykonywane są terminowo, a ich koszt jest konkurencyjny.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Fere i jej ofercie. Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń