Tapparella S.C.Żaluzje, Rolety, Plisy

Sprzedaż i montaż osłon okiennych

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Kazimierska 4/1, 71-043 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tapparella S.C.Żaluzje, Rolety, Plisy

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Taparella z Gorzowa Wielkopolskiego zajmuje się sprzedażą i montażem osłon okiennych. Ofertę kierujemy do osób prowadzących prace budowlane, remonty, modernizacje domów oraz planujących wymianę stolarki okiennej.
Produkty i usługi
Nasze produkty powstają z najlepszych jakościowo materiałów takich jak naturalne drewno, przy użyciu nowoczesnych technologii, dlatego są takie wytrzymałe i estetyczne. Oferujemy zarówno rozwiązania przeznaczone do zastosowania wewnętrznego, jak i zewnętrzne. Do naszych osłon przeciwsłonecznych Taparella zaliczają się rolety zewnętrzne antywłamaniowe, w tym podtynkowe, nadstawne i antywłamaniowe. Ponadto oferujemy:
-rolety materiałowe,
-rolety dzień i noc,
-plisy,
-moskitiery,
-żaluzje poziome,
-żaluzje pionowe,
-rolety rzymskie,
-verticale.

Żaluzje produkowane są z drewna i aluminium.

Mamy też w ofercie pergole, markizy i werandy oraz żaluzje fasadowe, refleksole, maty rolowane i ozdobne karnisze. Specjalne rozwiązania dostarczamy też do zaciemniania dachów.
Wszystkie produkty serwisujemy, jeśli jest taka potrzeba.

W Taparella dokładamy wszelkich starań, by produkty spełniały w 100% swoje funkcje. Przykładem są rolety zewnętrzne zapewniające właściwą ochronę przed upałem lub chłodem. Z kole dzięki roletom dzień i noc uzyskamy efekt częściowej przezierności albo całkowitego zaciemnienia.

Plisy sprostają każdemu wyzwaniu architektonicznemu, a w pozycji złożonej pozostaje niewidoczna na oknie.

Moskitiery chronią przed owadami, a rolety rzymskie łączą zwiewność firan z funkcjonalnością i wygodą rolety materiałowej.

Żaluzje drewniane oraz aluminiowe dodadzą naszemu wnętrzu elegancji i niepowtarzalności. Ich zaletą jest możliwość regulacji wpadania promieni słonecznych do środka pomieszczenia.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Taparella.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
choszczeński, goleniowski, gryficki, gryfiński, kołobrzeski, policki, stargardzki, Szczecin, szczecinecki, Świnoujście

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń