Sklep Zielarsko-Medyczny "Rumianek" Marzena Bogusz

Zioła i przyprawy
ul. Kostki Napierskiego 77 (osiedle Słoneczne przy pętli), 70-783 Szczecin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
Telefon
(91) 463 64 06

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Zioła i przyprawy. Sklep Zielarsko-Medyczny "Rumianek" Marzena Bogusz ma swoją siedzibę w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (91) 463 64 06 lub mailowy: marzena_b6@o2.pl
Adres wykonywania działalności przez Sklep Zielarsko-Medyczny "Rumianek" Marzena Bogusz to ul. Kostki Napierskiego 77 (osiedle Słoneczne przy pętli), 70-783 Szczecin. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Sklep Zielarsko-Medyczny "Rumianek" Marzena Bogusz.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Anna
złota kobieta, tylko tutaj kupuję zioła, przyprawy i herbatki
K
Krzysztof
Świetne miejsce!
K
Kasia
Pani Marzenka to wspaniała kobieta, zawsze coś doradzi, gdy potrzeba, ceny są również przystępne. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.