Emform Marcin Białoskórski

Kompleksowe usługi inżynierskie dla budownictwa

Inwestycje budowlane
ul. Kostki-Napierskiego 80/9, 70-783 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Emform Marcin Białoskórski
ul. Kostki-Napierskiego 80/9, 70-783 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Emform Marcin Białoskórski

Informacje

Opis działalności firmy Emform Marcin Białoskórski w Szczecin
Firma Emform, której właścicielem jest Marcin Białoskórski, zajmuje się kompleksową obsługą procesu budowlanego. Pracownicy przedsiębiorstwa ze Szczecina służą pomocą w sprawach formalnych oraz na budowie, gdzie odpowiadają za poprawność wykonywania kolejnych etapów inwestycji. Firma rozpoczęła działalność w 2014 roku.
Produkty i usługi
Inwestycje budowlane to zazwyczaj skomplikowane przedsięwzięcia, w których poza samą budową ważne są kwestie formalne. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik nie jest proste, dlatego warto skorzystać z oferty przygotowanej przez firmę Emform. Przedsiębiorstwo zajmuje się obsługą całego procesu inwestycyjnego, dzięki czemu od początku, do końca mają Państwo kontrolę nad inwestycją. Firma odpowiada m.in. za uzyskanie decyzji administracyjnych, wykonanie projektów i przygotowanie kosztorysów, ale zajmuje się też pracami związanymi z samą budową. Oferta Emform w tym zakresie to:

- kompleksowa realizacja inwestycji
- sprawowanie funkcji inżyniera kontraktu
- zastępstwo inwestycyjne
- kierowanie budową,
- kierowanie robotami budowlanymi,
- sprawowanie nadzoru inwestorskiego,
- wykonywanie odbiorów technicznych.

Ponadto firma odpowiada za przygotowywanie świadectw charakterystyki energetycznej, sporządzanie opinii technicznych i wykonywanie kontroli stanu technicznego. W tym ostatnim przypadku są to kontrole coroczne i 5-letnie.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Emform znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z ofertą można zadawać telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Firma Emform Marcin Białoskórski z Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białogardzki, choszczeński, drawski, goleniowski, gorzowski, gryficki, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, łobeski, międzyrzecki, myśliborski, policki, pyrzycki, sławieński, słubicki, stargardzki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście, wałecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe