Wojciech J. Chmurak Kancelaria radcy prawnego

Kompleksowa pomoc prawna z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych

Radcy prawni
ul. Królowej Jadwigi 33/5, 70-262 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wojciech J. Chmurak Kancelaria radcy prawnego
ul. Królowej Jadwigi 33/5, 70-262 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Wojciech J. Chmurak Kancelaria radcy prawnego

Informacje

Opis działalności firmy Wojciech J. Chmurak Kancelaria radcy prawnego w Szczecin
Wojciech J. Chmurak jest radcą prawnym, prowadzącym kancelarię w Szczecinie. Specjalizuje się w udzielaniu porad prawnych i prowadzeniu spraw na etapie sądowym i przedsądowym z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych. Radca publikuje też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na swoim blogu i przekazuje wiedzę studentom Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Szczecinie.
Produkty i usługi
Przepisy regulujące obowiązki i przywileje pracowników i pracodawców nie są łatwe do samodzielnej interpretacji, dlatego z wszelkimi problemami natury prawnej najlepiej zgłosić się do radcy prawnego Wojciecha J. Chmuraka. Właściciel kancelarii może np. napisać odwołania od decyzji o rozwiązaniu umowy o pracy, a także zająć się uzyskaniem dla klientów należnych im premii i wypłat za nadgodziny. Wsparcie prawne udzielane przez radcę obejmuje także odwołania do ZUS-u i KRUS w sprawie rent, emerytur i odszkodowań oraz:
-sporządzanie umów o pracę.
-sporządzanie regulaminów pracy,
-sporządzanie regulaminów wynagrodzeń,
-weryfikacja regulaminów.

Pomoc prawna udzielana przez radcę dotyczy też przyznawanych odpraw, wyższych świadczeń za pracę w szczególnych warunkach oraz przedawnienia i umorzenia składek odprowadzanych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Poza wymienionymi sprawami radca wspiera klientów w zakresie prawa spadkowego, rzeczowego i rodzinnego. Oznacza to, że m.in. prowadzi sprawy o alimenty, sprawy rozwodowe, o podział spadku, a także o odszkodowania z tytułu umowy.

Pytania związane z zagadnieniami prawnymi oraz działalnością kancelarii można kierować e-mailowo albo zadawać telefonicznie. Odpowiedzi na wiele pytań dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych znajduje się na stronie internetowej kancelarii Wojciecha J. Chmuraka.
Zasięg działania
Firma Wojciech J. Chmurak Kancelaria radcy prawnego z Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

zus,