"Dobry Obiad" Firma Cateringowa Zbigniew Kocot

Catering
ul. Krakowska 32a, 71-017 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Catering. "Dobry Obiad" Firma Cateringowa Zbigniew Kocot ma swoją siedzibę w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Pracownicy "Dobry Obiad" Firma Cateringowa Zbigniew Kocot udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: zkocot@onet.pl lub telefon: 797 479...
Firma świadczy działalność pod adresem 71-017 Szczecin ul. Krakowska 32a,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Dobry Obiad" Firma Cateringowa Zbigniew Kocot: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Dobry Obiad" Firma Cateringowa Zbigniew Kocot. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
U
Urszula
Smacznie, czysto. Obiady urozmaicone jak domowe . Super
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.