As Aparaty Słuchowe

Diagnostyka słuchu oraz sprzedaż i naprawa aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe
ul. Krasińskiego 101, 71-435 Szczecin zachodniopomorskie
(3 reviews) napisz opinię
As Aparaty Słuchowe

Informacje

Opis działalności firmy As Aparaty Słuchowe w Szczecin
AS Aparaty Słuchowe to firma ze Szczecina. Specjalizuje się w usługach związanych z protetyką słuchu. Oferuje sprzedaż urządzeń wspomagających słyszenie. Właścicielką firmy jest Anna Grzywacz.
Produkty i usługi
Wrodzone albo wynikające ze zmian chorobowych problemy ze słuchem dotyczą wielu osób. By normalnie funkcjonować zarówno w pracy, jak i w sferze prywatnej potrzebują oni urządzeń wspomagających słyszenie. Ich dobranie jest możliwe po badaniach wykonywanych przez AS Aparaty Słuchowe. Firma oferuje bezpłatną diagnostykę słuchu i dobieranie odpowiednich aparatów słuchowych. Mogą to być analogowe albo cyfrowe:
-aparaty wewnątrzuszne,
-aparaty zauszne.

W sprzedaży są urządzenia renomowanych marek, w tym Phonak, Widex, a także ReSound. Do aparatów można dokupić w przystępnych cenach baterie i akcesoria. Ponadto urządzenia objęte są serwisem. Pracownicy AS Aparaty Słuchowe dostrajają urządzenia, usuwają usterki i wymieniają baterie. Mogą naprawić aparaty w ramach wizyt domowych, które dedykowane są dla osób, które nie mogą samodzielnie udać się do siedziby firmy.

Ofertę firmy uzupełnia sprzedaż ochronników słuchu, sprzętu do leczenia bezdechu sennego oraz krtani elektronicznych. Te ostatnie urządzenia umożliwiają osobom po urazach krtani mówienie.

Dodatkowe informacje o działalności AS Aparaty Słuchowe można uzyskać, pisząc e-maila albo dzwoniąc na podany numer telefonu.

Zasięg działania
Firma As Aparaty Słuchowe z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
G
Grażyna
Duży wybór urządzeń wspomagających słuch. Polecam AS Aparaty Słuchowe.
S
Szymon
bardzo miła atmosfera i fachowe doradztwo. Pozdrawiam
J
Julian
Kompleksowa oferta. Wykonują badania i dobierają aparaty słuchowe.