Basentech s.c. Budowa basenów kąpielowych

Technika basenowa, baseny serwis, budowa basenów, baseny montaż, baseny.

Montaż i produkcja basenów i fontann
ul. ks. Piramowicza 11b, 71-157 Szczecin zachodniopomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
602 625 424
Adres korespondencyjny
ul. ks. Piramowicza 11b, 71-157 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

O nas
Już od ponad 20 lat zajmujemy się techniką basenową. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie, remontach, renowacjach i w serwisowaniu basenów.

Baseny pływackie, rekreacyjne czy też wanny z hydromasażem – niezależnie od wielkości czy zastosowania – my dajemy wszystko, co jest Tobie potrzebne. Począwszy od projektowania i planowania do instalacji po utrzymanie basenu. Wykonujemy zarówno baseny nowe jak i przeprowadzamy remonty oraz przebudowę starszych obiektów.

Budowane przez nas baseny dają pełnię relaksu i bezpieczeństwa nie tylko podczas użytkowania, ale również w trakcie planowania, projektowania i realizacji.Jako doświadczeni profesjonaliści zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i sprawdzonych rozwiązań w zakresie tworzenia i serwisowania dowolnych obiektów basenowych. Nasi projektanci zadbają o najwyższy poziom ergonomii oraz o niezbędną wartość estetyczną tak, aby RELAKS, ZDROWIE, PIĘKNO i HARMONIA były nieodłącznymi atrybutami każdej chwili spędzonej w basenie.

HISTORIA

Firma została założona przez dwóch przyjaciół. Początek działalności to zagospodarowanie terenów zielonych. Rosnące zainteresowanie budową i montażem basenów doprowadziło do utworzenia firmy Basentech S.C. specjalizującej się w budowie basenów, sprzedaży artykułów techniki basenowej i środków do pielęgnacji wody. Rok 2011 to odejście jednego ze wspólników. Zmianie nie uległa siedziba firmy jak i wysoka jakość świadczonych usług, a oferta dotycząca techniki basenowej jest stale rozszerzana.
Opis działalności
Basentech s.c. Zajmujemy się kompleksowo techniką basenową, od projektu do wykonawstwa wraz z serwisem.
Produkty i usługi
PRODUKTY MÖSSLEIN:

- Mosslein-Flocculant
- Mosslein-Carb
- Mosslein-Oxidant
- Mosslein-Koagulant
- Mosslein-Pirin

PRODUKTY SYSTEMU "MAVOX"

- SOL-UV® LegioDes®
- SOL-UV® Aqua lnduct-profi®

ZADASZENIA BASENÓW

Eleganckie rozwiązania najwyższej jakości z zachowaniem komfortu pływania i wspaniałych widoków w Twoim basenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę zadaszeń basenów renomowanej firmy Alutherm. Zastosowanie zadaszenia niesie za sobą wiele korzyści. Do najważniejszych należą przedłużenie sezonu kąpielowego od wiosny do jesieni, oszczędność czasu i ułatwienie utrzymania czystości basenu oraz poprawa jakości wody.

Na zwrócenie uwagi zasługują także niewątpliwe korzyści ekonomiczne takie jak: zmniejszenie ilości środków chemicznych do uzdatniania wody, zmniejszenie strat parowania, przechwytywanie ciepła wynikającego z promieniowania słonecznego lub z dodatkowego ogrzewania wody, zmniejszenie kosztów ogrzewania wody i zapobieganie strat cieplnych.
Marki i specjalizacje
- Baseny, fontanny, schody
- Filtry i dodatki do filtrów
- Pompy basenowe
- Skrzynki sterujące
- Instalacje w basenie, oświetlenie
- Urządzenia do masażu wodnego
- Wyposażenie dodatkowe basenów
- Pielęgnacja i czyszczenie basenów
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jakub
Prawdziwi eksperci od techniki basenowej. Panowie doskonale wiedzą jak zaprojektować i wykonać basen tak, aby Klient był z niego zadowolony. Gorąco polecam.