Montall Nikodem Cimochowski usługi montażowo-instalacyjne

Naprawa i montaż instalacji hydraulicznych

Hydraulicy
ul. Ku Słońcu 71/3, 71-046 Szczecin zachodniopomorskie
(7 opinii) napisz opinię
Montall Nikodem Cimochowski usługi montażowo-instalacyjne
ul. Ku Słońcu 71/3, 71-046 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Montall Nikodem Cimochowski usługi montażowo-instalacyjne

Informacje

Opis działalności firmy Montall Nikodem Cimochowski usługi montażowo-instalacyjne w Szczecin
Nikodem Cimochowski jest właścicielem firmy Montall, która oferuje usługi montażowo-instalacyjne w zakresie hydrauliki. Firma działa na terenie Szczecina. Zapraszamy do zapoznania się z jej ofertą.
Produkty i usługi
Firma Montall zajmuje się przede wszystkim montażem przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz urządzeń sanitarnych. Osoby, które planują kupno nowego mieszkania, czy remont łazienki mogą skorzystać z fachowego doradztwa oraz usług montażowych w zakresie instalacji hydraulicznych. Firma podłącza:
- instalacje wodne (miedziane i stalowe),
- zlewy,
- wanny,
- kabiny prysznicowe,
- toalety,
- baterie prysznicowe,
- ustępy.

Hydraulicy pomogą także podłączyć zmywarkę lub pralkę do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Firma prowadzi pogotowie hydrauliczne i zajmuje się usuwaniem wszelakich usterek, zaraz po zgłoszeniu awarii przez Klienta. W ramach swoich usług zajmuje się udrażnianiem zapchanych rur, czyszczeniem kanalizacji, czy wymianą i naprawą spłuczek. Hydraulicy pomogą w wymianie kranu, czy niesprawnego wężyka. Zajmą się też natychmiastową naprawą pękniętej rury.

Klienci mogą także skorzystać z usług wymiany, montażu oraz odpowietrzania kaloryferów oraz kompletnych instalacji centralnego ogrzewania.

Uzupełnieniem oferty są usługi meblarskie. Firma zajmuje się dostawą i montażem mebli, w szczególności kuchennych, a także szaf i garderób.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Montall ze Szczecina.
Zasięg działania
Firma Montall Nikodem Cimochowski usługi montażowo-instalacyjne z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
goleniowski, policki, stargardzki, Szczecin

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
G
Grzesiek
Pan Nikodem wykonał montaż wanny, toalety i umywalek w łazience oraz kuchni. Poza tym od razu podłączył zmywarkę i pralkę do instalacji. Nie mamy żadnych awarii ani problemów. Wszystko wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną.
M
Magdalena
Korzystaliśmy z usług tego Pana kiedy zepsuła się nam toaleta. 20 minut i wszystko było naprawione. Za usługę nie zapłaciliśmy drogo.
R
Rafał
Serdecznie polecam tego hydraulika. Ma pojęcie na temat instalacji wodno-kanalizacyjnych. Pomógł nam zmienić układ instalacji w łazience. Było sporo roboty, żeby wykonać taką przeróbkę, ale Pan Cimochowski wszystkim się zajął. Kupił potrzebne komponenty i atestowane części oraz wykonał sprawny i bezpieczny demontaż starej instalacji.
I
Ireneusz
Podczas remontu współpracowaliśmy z firmą Montall. Hydraulik pomógł nam podłączyć wszystkie urządzenia sanitarne i armaturę. Podłączył też pralkę do instalacji wodnej, żebyśmy nie musieli męczyć się z wężem. Nie mamy zastrzeżeń do wykonanych prac.
J
Julia
Zamówiliśmy tego hydraulika podczas remontu łazienki. Mąż sam położył płytki, ale potrzebowaliśmy pomocy przy wymianie wanny na prysznic i przy wykonaniu przeróbek hydraulicznych. Pan Cimochowski zjawił się w ustalonym terminie. Zapoznał się z projektem i całkowicie zmodernizował naszą łazienkę. Nie było problemu z wykonaniem potrzebnych przeróbek.
I
Iza
Mieliśmy awarię w naszym mieszkaniu. Na początku tylko trochę przeciekało przy ścianie pod zlewem, ale później zaczęło być coraz gorzej. Pan Nikodem szybko zjawił się na miejscu. Od razu domyślił się, w czym jest problem. Pomógł nam wymienić starą instalację i pęknięte wężyki. Polecam.
D
Dareczek2111
Serdecznie polecam tę firmę. Jeśli chodzi o instalację hydrauliczną, to wykonali wszystko według przygotowanego projektu. Wanna, toaleta i umywalka zostały podłączone do sieci wodno-kanalizacyjnej. Z urządzeniami nie ma żadnego problemu.