Unimedex

Diagnostyka stomatologiczna i leczenie zębów

Stomatolodzy i protetycy
ul. Kwiatowa 6-8, 71-045 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Unimedex

Informacje

Opis działalności
Unimedex to klinika stomatologiczna. Jej właścicielami są doktor nauk medycznych specjalista protetyk Anna Graf oraz lekarz medycyny Kordian Graf. Placówka znajduje się w Szczecinie. Rozpoczęła działalność niemal 30-lat temu. Przyjmuje pacjentów uskarżających się na ból oraz planujących poprawić estetykę uzębienia.
Produkty i usługi
Klinika stomatologiczna Unimedex to placówka medyczna, w której dentyści kompleksowo dbają o zęby dzieci i dorosłych pacjentów. Przykładem jest leczenie próchnicy i wypełnianie ubytków w zębach plombami. Ponadto stomatolodzy prowadzą leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz leczą chore dziąsła. Pacjenci mogą też skorzystać z usuwania kamienia nazębnego, usuwania osady i wybielania zębów. Stomatolodzy wykonują również zabiegi chirurgiczne. Można do nich zaliczyć:
-usuwanie zębów stałych,
-usuwanie zębów mądrości,
-hemisekcje,
-resekcje wierzchołków korzeni,
-usuwanie zębów mlecznych,
-nacinanie ropni.

W gabinetach Unimedex pacjenci przygotowywani są też do zabiegów wszczepiania implantów oraz wstawiania uzupełnień protetycznych. Są to korony, mosty, licówki i protezy całkowite, częściowe i szkieletowe. Korony i inne uzupełnienia powstają przy użyciu metody CEREC, czyli protetyki cyfrowej 3D z wyciskiem optycznym zamiast klasycznego.

Poważniejsze zabiegi wykonywane są po podaniu znieczulenia. Ponadto ingerencje w obrębie jamy ustnej poprzedzane są diagnostyką. Do tego celu wykorzystywany jest tomograf robiący zdjęcia szczęki i żuchwy. Diagnostyka jest niezbędna przed rozpoczęciem leczenia kanałowego, usunięcia zębów oraz przed planowanymi zabiegami wszczepiania implantów i wstawiania uzupełnień protetycznych.

Więcej informacji dotyczących zabiegów wykonywanych w klinice stomatologicznej Unimedex znajduje się na stronie internetowej. Pacjenci proszeni są o kontakt telefoniczny albo za pomocą specjalnego formularza na stronie, w celu umówienia terminu wizyty.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

rtg,