J-K s.c. Adam Kania Waldemar Jaroszewski

Usługi budowlane, docieplenia, termoizolacja, dekarstwo

Prace elewacyjne
ul. Małkowskiego 19/2, 70-306 Szczecin zachodniopomorskie
(4 opinie) napisz opinię
J-K s.c. Adam Kania Waldemar Jaroszewski
ul. Małkowskiego 19/2, 70-306 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8522380460
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
J-K s.c. Adam Kania Waldemar Jaroszewski

Informacje

Opis działalności firmy J-K s.c. Adam Kania Waldemar Jaroszewski w Szczecin
W firmie J-K Systemy budowlane, należącej do Adama Kani i Waldemara Jaroszewskiego, zajmujemy się termoizolacjami budynków oraz pracami wysokościowymi. Nasza siedziba mieści się w Szczecinie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu usługi budowlane na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół, zdolny poradzić sobie z każdym zadaniem zleconym naszej firmie. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach promujących najnowsze technologie w branży. Dzięki długoletniemu funkcjonowaniu na rynku, możemy poszczycić się wieloma referencjami od klientów oraz szeregiem zrealizowanych zleceń budowlanych.

Wykonujemy:

- renowacje elewacji,
- remonty balkonów (także konstrukcji),
- roboty budowlane,
- docieplenia budynków oraz stropów i piwnic,
- docieplenia metodą wdmuchiwania,
- roboty dekarskie,
- alpinizm techniczny.

Wykonujemy między innymi prace związane z dociepleniami budynków o różnej charakterystyce. Przeprowadzamy ocieplenia bloków mieszkalnych, kamienic, biurowców, domów jednorodzinnych i wielu innych budowli.

Nasi Klienci mogą korzystać także z profesjonalnej oferty z zakresu prac dekarskich. Usługi naprawy i renowacji dachów obejmują dachy kryte papą, dachówką czy za pomocą blacho-dachówki.

Zajmujemy się także renowacją zabytkowych domów i kamienic. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają zaoferować Klientom kompleksowe usługi renowacyjne, obejmujące budynki o różnej kondycji i w różnym wieku. Dzięki rzetelnemu podejściu do swoich obowiązków, jesteśmy w stanie zapewnić, że prace wykonane zostaną sprawnie i z należytą starannością.

Kolejną specjalnością przedsiębiorstwa JK Systemy Budowlane Kania & Jaroszewski jest usługa alpinizmu technicznego, adresowana do firm i klientów indywidualnych. Oferujemy prace wysokościowe, które mogą być prowadzone z użyciem techniki alpinistycznej, dającej dużo większe, niż metody tradycyjne, możliwości przeprowadzania remontów na budynkach o znacznej wysokości. Do realizacji robót używamy materiałów i narzędzi najwyżej jakości i uznanych marek.

Oferujemy swoje doświadczenie, wiedzę i indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma J-K s.c. Adam Kania Waldemar Jaroszewski z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Jędrzej
Oczywiście polecam usługi firmy J-K. Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali.
B
Bożena
Oferta przygotowana przez firmę dla wspólnot mieszkaniowych jest bardzo korzystna. Kilka lat temu wykonaliśmy docieplenie naszego bloku. Od tamtej pory mamy mniejsze koszty ogrzewania, a latem jest chłodniej.
P
Piotrek
Firma zajęła się dociepleniem moich budynków biurowych. Prace przebiegły szybko, sprawnie i w wyznaczonym terminie.
O
Oskar
Firma z dużym doświadczeniem w branży, dlatego nie bałem się im zaufać. Znają się na swojej robocie. To prawdziwi specjaliści.