Kancelaria Adwokacka Adw Ilona Zielińska

Świadczymy pełen zakres obsługi prawnej dla klientów indywidualnych i firm

Adwokaci
ul. Małkowskiego 30/3, 70-304 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Adw Ilona Zielińska

Informacje

Opis działalności
W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Ilony Zielińskiej zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej już od 2007 roku. Nasza Kancelaria zlokalizowana jest w Szczecinie. Zapraszamy serdecznie do przeczytania naszej oferty.
Produkty i usługi
W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Ilony Zielińskiej działamy już od ponad dekady. Zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług prawnych oraz reprezentacją w sprawach sądowych, a także w negocjacjach i mediacjach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży prawniczej, co wyposażyło nas w praktyczną wiedzę i szereg umiejętności niezbędnych do świadczenia skutecznej i rzetelnej pomocy. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze.

Prowadzimy sprawy w takich zakresach prawa jak między innymi:

- prawo gospodarcze,
- prawo rodzinne,
- prawo cywilne,
- prawo karne,
- prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
- prawo administracyjne.

Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie i pisma procesowe. Świadczymy pomoc na każdym etapie postępowania sądowego i administracyjnego.

Pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Działamy z zachowaniem wszelkich standardów etycznych. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług oraz kompletną poufność wymienianych między klientem a nami informacji. Obliguje też nas do tego prawo.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących oferty. Chętnie wszystko wyjaśnimy oraz zaproponujemy dogodny dla Państwa termin spotkania.

Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń