Omnibus Kancelaria Doradztwa Podatkowego Barbara Marciniak-Marecka

Kompleksowe usługi rachunkowe

Biura rachunkowe
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 37/4a, 70-423 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię
Omnibus Kancelaria Doradztwa Podatkowego Barbara Marciniak-Marecka

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus znajduje się w Szczecinie. Pomożemy Ci niezależnie od branży w jakiej działasz. Dołącz do grona naszych klientów i otrzymaj 10% rabatu na nasze usługi. Mamy duże doświadczenie, ponieważ działamy od wczesnych lat 90. XX wieku. Nasze kompetencje potwierdza świadectwo kwalifikacyjne nr 7170/98, które wydał Minister Finansów.
Produkty i usługi
Kancelaria Omnibus oferuje swe usługi w zakresie doradztwa podatkowego, dlatego służymy poradami, opiniami i wyjaśnieniami dotyczącymi przepisów podatkowych. Zajmujemy się też sporządzaniem zeznań i deklaracji podatkowych oraz uczestniczymy w kontrolach podatkowych przedsiębiorstw. Możemy też obsługiwać księgowość
podmiotów gospodarczych i stowarzyszeń. Oferujemy:
-prowadzenie ksiąg rachunkowych,
-prowadzenie ksiąg podatkowych,
-prowadzenie ewidencji przychodów,
-sporządzanie ewidencji VAT.

W kancelarii Omnibus mamy też doświadczenie w usługach kadrowo-płacowych. Z tego powodu prowadzimy dokumentację pracownicą i udzielamy porad dotyczących prawa pracy. Naliczamy również składki ZUS, sporządzamy deklaracje rozliczeniowe i raporty miesięczne oraz zgłaszamy i wyrejestrowujemy działalności z ZUS. Możemy też sprawdzić prawidłowości rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Nasza działalność obejmuje ponadto doradztwo ekonomicznego w zakresie działalności przedsiębiorstwa. Służymy pomocą w zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej, opracowaniu sprawozdań finansowych i przygotowywaniu wniosków kredytowych.

Nasi klienci mogą skorzystać z tradycyjnej obsługi księgowej albo zdalnej obsługi przez internet, za pośrednictwem Terminal Services firmy Microsoft. Zapisy dokonywane są na serwerze zainstalowanym w siedzibie klienta.

Więcej informacji dotyczących kancelarii Omnibus znajduje się na stronie internetowej. Kontaktować można się z nami za pośrednictwem poczty mailowej albo telefonu.


Certyfikaty
Działamy na podstawie Świadectwa Kwalifikacyjnego nr 7170/98 wydanego przez Ministra Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg oraz wpisu na listę doradców podatkowych nr 02049 z dnia 23.10.1997r.W 2006 roku, przy współpracy zewnętrznych konsultantów, została wdrożona strategia organizacyjna, która udoskonaliła funkcjonowanie firmy jako całości, a w przyszłości pozwoli na uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001:2000.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białogardzki, choszczeński, drawski, goleniowski, gorzowski, Gorzów Wielkopolski, gryficki, gryfiński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście, wałecki

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Marek
W końcu mam porządek w dokumentach pracowniczych. Dobrze, że zajmują się tym księgowi z kancelarii Omnibus.
F
Filip
Ich usługi nie są drogie, a w zamian otrzymałem fachową pomoc. Warto zapłacić za tak dobre usługi księgowe.
M
Magda
Doskonale znają się na przepisach podatkowych, dlatego nie boję się, że zaskoczy mnie kontrola ze skarbówki.
W
Wojciech
Bardzo mi pomogli w dopełnieniu formalności przy zakładaniu firmy. Dziękuję!
J
Julian
To dobre biuro rachunkowe. W mojej firmie odpowiadają za księgi rachunkowe i sprawy kadrowo-płacowe. Dzięki temu śpię spokojnie.
B
Błażej
Polecam usługi tej kancelarii. Mają duże doświadczenie i są na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, dlatego nic nie jest w stanie ich zaskoczyć.
A
Arkadiusz
Kancelaria Omnibus prowadzi księgowość mojej firmy od wielu lat i przez ten czas nie miałem nawet chwili, żebym zastanawiał się nad zmianą księgowych. Dzięki nim cała dokumentacja jest uzupełniona, a wszystkie pisma docierają do skarbówki i ZUS-u na czas.