Omnibus Kancelaria Doradztwa Podatkowego Barbara Marciniak-Marecka

Licz na nas - policzymy za Ciebie!

Doradztwo podatkowe
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 37/4a, 70-423 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Omnibus Kancelaria Doradztwa Podatkowego Barbara Marciniak-Marecka
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 37/4a, 70-423 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Omnibus Kancelaria Doradztwa Podatkowego Barbara Marciniak-Marecka

Informacje

Opis działalności firmy Omnibus Kancelaria Doradztwa Podatkowego Barbara Marciniak-Marecka w Szczecin
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus znajduje się w Szczecinie. Powstała w 1993 roku, a jej właścicielką jest Barbara Marciniak-Marecka. Firma specjalizuje się w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach oraz w obsłudze stowarzyszeń.
Produkty i usługi
Prowadzenie działalności gospodarczej obarczone jest licznymi obowiązkami, w tym tymi związanymi z rachunkowością. Na szczęście cenny czas można zagospodarować na inne ważne dla firmy sprawy, dzięki scedowaniu księgowości na kancelarię Omnibus. Firma m.in. zajmuje się doradztwem podatkowym, dlatego jej pracownicy udzielają opinii i sporządzają wyjaśnienia dotyczące przepisów prawa podatkowego. Przygotowują też zeznania i deklaracje podatkowe i uczestniczą w kontrolach skarbowych w firmie. Księgowi zajmują się również prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych, ewidencją przychodów, ewidencją VAT i JPK. Kancelaria w ramach swojej kompleksowej działalności prowadzi również sprawy kadrowo-płacowe, w tym dokumentację pracowniczą, listy płac i zgłaszanie pracowników do ZUS-u. Księgowość prowadzona jest w tradycyjny sposób albo internetowo. W tym drugim przypadku dla bezpieczeństwa danych serwery, na których zapisywane są istotne informacje, znajdują się w siedzibach firm klientów.

Dodatkowo klienci kancelarii mogą skorzystać z doradztwa ekonomicznego, w tym takich usług jak:
-pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej,
-pomoc w likwidowaniu działalności gospodarczej,
-opracowanie sprawozdań finansowych,
-przygotowywanie wniosków kredytowych.

Więcej informacji dotyczących kancelarii Omnibus znajduje się na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Omnibus Kancelaria Doradztwa Podatkowego Barbara Marciniak-Marecka z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, białogardzki, choszczeński, drawski, goleniowski, gorzowski, Gorzów Wielkopolski, gryficki, gryfiński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście, wałecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń