Waldemar Skwarna Zakład Szklarski

Kompleksowe usługi w zakresie szklarstwa. Solidne wykonanie.

Szklarze
ul. Miłosławska 15, 70-835 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Waldemar Skwarna Zakład Szklarski

Informacje

O nas
Zakład Szklarski pod kierownictwem Waldemara Skwarnego powstał w Szczecinie w 1980 roku i rozwija się do dnia dzisiejszego. Zajmujemy się profesjonalną oprawą obrazów, fazowaniem luster, szlifowaniem szkła, szkleniem i innymi usługami szklarskimi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy kompleksowe usługi szklarskie na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi klientom indywidualnym, jak również firmom. Posiadamy nowoczesne maszyny, umożliwiające nam precyzyjną pracę, dzięki temu zyskujemy zadowolenie licznych klientów. Ponadto nasze usługi wykonywane są szybko i fachowo. Współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym PZU oraz innymi znanymi na rynku firmami.
Opis działalności
Zakład Szklarski pod kierownictwem Waldemara Skwarnego świadczy kompleksowe usługi w zakresie szklarstwa. Nasze prace odznaczają się solidnym wykonaniem na lata. Siedziba zakładu mieści się w Szczecinie.
Produkty i usługi
Nasz zakład szklarski świadczy swoje usługi nieprzerwanie od prawie 40 lat. W tym czasie, wykonaliśmy tysiące zleceń i zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Zajmujemy się m.in. szlifowaniem szkła, fazowaniem luster i profesjonalną oprawą obrazów. W ofercie posiadamy szeroki wybór ram. Wykonujemy także witryny sklepowe, gabloty szklane, a także akwaria. Przyjmujemy zlecenia na panele ze szkła hartowanego do kuchni, a także balustrady, kabiny prysznicowe, czy ścianki działowe do łazienki. O nic nie musisz się martwić, nasi pracownicy dokonają niezbędnych pomiarów. Zajmujemy się także naprawą elementów szklanych. Wiele prac jesteśmy w stanie wykonać u klienta. Współpracujemy z tylko z zaufanymi dostawcami.
Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnym maszynom, wykonujemy naszą pracę starannie i precyzyjnie.
Chętnie podejmujemy się też wyzwań, bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli szukasz doświadczonego szklarza, który musi podjąć się nietypowego zdania - zadzwoń! Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Działamy kompleksowo i - co ważne - terminowo. Szanujemy nasz czas i czas naszego klienta, więc realizacje zawsze wykonywane są w ustalonym terminie lub wcześniej.
Co ważne, dużą wagę przykładamy do estetyki i solidności wykonania prac. Zależy nam, by nasze realizacje nie tylko cieszyły Wasze oczy, ale służyły Wam przez przez długie lata.
Dla stałych klientów oraz przy dużych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców.
Usługi świadczymy na terenie Szczecina i w okolicach. Nasz zakład znajduje się przy ul. Miłosławskiej 15. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-17 oraz w soboty 9-13. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty.
Marki i specjalizacje
- oprawa obrazów
- szklenie i oprawa luster
- fazowanie szkła i luster
- szklenie okien i drzwi
- gabloty szklane
- wymiana szyb zespolonych
- szklenie witryn sklepowych
- ramy gotowe
- listwy obrazowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
choszczeński, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, myśliborski, policki, stargardzki, Szczecin

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

ramy,
rama,