Waldemar Skwarna Zakład szklarski

Sztuka szklarstwa na najwyższym poziomie

Szklarze
ul. Miłosławska 15, 70-835 Szczecin zachodniopomorskie
(10 opinii) napisz opinię
Waldemar Skwarna Zakład szklarski
ul. Miłosławska 15, 70-835 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
9551840686
Telefon
Waldemar Skwarna Zakład szklarski

Informacje

O nas
Zakład Szklarski pod kierownictwem Waldemara Skwarnego powstał w Szczecinie w 1980 roku i rozwija się do dnia dzisiejszego. Zajmujemy się profesjonalną oprawą obrazów, fazowaniem luster, szlifowaniem szkła, szkleniem i innymi usługami szklarskimi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy kompleksowe usługi szklarskie na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi klientom indywidualnym, jak również firmom. Posiadamy nowoczesne maszyny, umożliwiające nam precyzyjną pracę, dzięki temu zyskujemy zadowolenie licznych klientów. Ponadto nasze usługi wykonywane są szybko i fachowo. Współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym PZU oraz innymi znanymi na rynku firmami.
Opis działalności firmy Waldemar Skwarna Zakład szklarski w Szczecin
Nasz Zakład Szklarski mieści się w Szczecinie. Jego właścicielem jest Waldemar Skwarna. Tworzymy szklane konstrukcje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasz zakład szklarski to wiedza, pasja i doświadczenie, które nie sposób jest przewyższyć. Dzięki zamiłowaniu do szklarstwa stale doskonalimy nasze umiejętności, osiągając coraz to nowe efekty, gwarantujące satysfakcję nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Jak długo działa zakład szklarski Waldemara Skwarny?
Usługi świadczymy nieprzerwanie od niemal 40 lat. Przez ten czas nie tylko zrealizowaliśmy ogromną ilość zleceń, ale także zdobyliśmy zaufanie Klientów oraz solidną pozycję na rynku. Tak długa obecność w branży pozwoliła nam na opracowanie najlepszych technik produkcji, a także dostosowanie naszego parku maszynowego do najnowszych wymagań, dzięki którym efekty naszych prac przerastają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Co może zapewnić zakład szklarski Waldemara Skwarny?
Nasz zakład szklarski posiada niemal nieograniczone możliwości. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, które umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Nie ograniczamy się do jedynie najprostszych zleceń. Nasza oferta obejmuje:
- witryny sklepowe,
- gablot szklane,
- akwaria,
- panele kuchenne ze szkła hartowanego,
- balustrady,
- kabiny prysznicowe,
- ścianki działowe do łazienki,
- i wiele innych.
Nasi pracownicy dokonają niezbędnych pomiarów. Zajmujemy się także naprawą elementów szklanych. Wiele prac jesteśmy w stanie wykonać u klienta. Współpracujemy z tylko z zaufanymi dostawcami.

Do czego największą uwagę przykłada zakład szklarski Waldemara Skwarnego w trakcie realizacji prac?
Przede wszystkim skupiamy się na solidności i estetyce naszych wyrobów. Właśnie dlatego do realizacji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze dostępne materiały. Nasi dostawcy potrafią nam zapewnić nawet najbardziej niedostępne rodzaje szkła, a wszystko to dla pełnej satysfakcji naszych Klientów.

Naszym Klientom gwarantujemy fachowe doradztwo oraz terminowość. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Waldemar Skwarna Zakład szklarski z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie

Aktualności

usługi szklarskie

17.09.2023

Panele szklane to świetny sposób na zabezpieczenie kuchennych ścian, które narażone są na zabrudzenia. Z szyby, w odróżnieniu od ściany tradycyjnej, z łatwością usuną Państwo na przykład tłuszcz.Dostarczymy Państwu szybę o podanych wymiarach. Istnieje możliwość wyboru pośród wielu ciekawych grafik ozdobnych.Zapraszamy.

usługi szklarskie

05.07.2023

Prowadzimy Zakład Szklarski, w którym z chęcią zrealizujemy Państwa zlecenie. Podejmujemy się prac takich, jak oprawa obrazów, fazowanie luster, szlifowanie szkła, szkleniem i inne.Wykonujemy witryny sklepowe, gabloty szklane, akwaria, panele kuchenne ze szkła hartowanego, balustrady, kabiny prysznicowe oraz ścianki działowe do łazienki.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

usługi szklarskie

15.05.2023

W naszym zakładzie szklarskim już od 1980 roku profesjonalne realizujemy Państwa zalecenia. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na bogatą wiedzę branżową, dzięki której możemy podjąć się wykonawstwa nawet trudnych i niecodziennych projektów naszych Klientów.Oferujemy oprawę obrazów, fazowanie luster, szlifowanie szkła, szklenie i wiele innych usług szklarskich.Zapraszamy.

usługi szklarskie

28.03.2023

Szkło to ponadczasowy i uniwersalny materiał, z którego wykonać można zarówno dekoracje wnętrz, jak i elementy użytkowe.Oferujemy Państwu usługi takie, jak oprawa obrazów, fazowanie luster, szlifowanie szkła oraz szklenie. Na zamówienie wykonujemy witryny sklepowe, gabloty szklane, akwaria, panele kuchenne ze szkła hartowanego, balustrady oraz kabiny prysznicowe.Zapraszamy.

usługi szklarskie

22.01.2023

Zakład Szklarski Waldemara Skwarnego to miejsce, w którym już od 1980 roku zapewniamy Państwu profesjonalną realizację prac szklarskich. Dbamy o rzetelne wykonanie wszystkich powierzonych nam zleceń, dzięki czemu cieszymy się świetną opinią i zaufaniem wielu Klientów.Oferujemy oprawę obrazów, fazowanie luster, szlifowanie szkła, szklenie i inne usługi szklarskie.Zapraszamy.

usługi szklarskie

30.11.2022

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi szklarskie. Działamy w branży już od 1980 roku. Mamy bogate doświadczenie oraz wiemy, jak spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.Wykonujemy między innymi witryny sklepowe, gabloty szklane, akwaria, panele kuchenne ze szkła hartowanego, balustrady, kabiny prysznicowe oraz ścianki działowe do łazienki.Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
H
Hubert
Nikt nie zapewnił mi lepszej oferty w tym zakresie. Usługi szklarskie wykonują szybko i profesjonalnie.
U
Urszula
Polecam! Miła i kompetentna obsługa w zakresie produkcji i montażu szklanych ścianek działowych! Naprawdę warto było skorzystać!
M
Manuela
Wykonali dla mnie przepiękną kabinę prysznicową. Bardzo się cieszę, że spotkałam się z tak profesjonalną obsługą.
R
Rafał
Polecam z czystym sumieniem. To prawdziwi fachowcy w zakresie usług szklarskich.
E
Ewelina
Kompleksowe usługi szklarskie, doskonale znają się na swojej pracy. Polecam ten zakład!
M
Małgosia
Miła, pomocna obsługa. Ceny przystępne. Polecam stuprocentowo.
M
Mikołaj
Kompleksowa obsługa w zakresie wykonawstwa drzwi szklanych oraz balustrad.
W
Wojciech
Godny polecenia zakład szklarski. Starannie wykonali dla mnie kabinę prysznicową. Jestem naprawdę bardzo zadowolony.
H
Honorata
Lustro na wymiar wykonane z dbałością o najmniejsze detale.
J
Julia
Panele szklane do kuchni prezentują się znakomicie. To fachowcy godni polecenia.

Słowa kluczowe

ramy,