Biuro Rachunkowe Gabi Gabriela Krefta-Marczak

Księgowość na najwyższym poziomie.

Biura rachunkowe
ul. Mieszka I 80, 71-011 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biuro Rachunkowe Gabi Gabriela Krefta-Marczak

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Gabi działa nieprzerwanie od 1999 roku. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe dla klientów ze Szczecina i okolic. Właścicielką biura jest Gabriela Krefta-Marczak.
Produkty i usługi
Za cel stawiamy sobie zminimalizowanie konieczności samodzielnego realizowania zadań formalno-prawnych, które na podmioty gospodarcze nakładają organy administracji państwowej. Wszystkie te zadania spadają na nasze barki, dzięki czemu przedsiębiorca może się w pełni poświęcić realizacji biznesowych celów swojej firmy. Współpraca z nami pozwala, więc zaoszczędzić spory zasób czasu, który można zainwestować znacznie efektywniej. Mając na uwadze fakt, że związane z prowadzeniem firmy procedury prawne są często zawiłe, niejednoznaczne i trudne w interpretacji, powierzenie obsługi księgowo-rachunkowej profesjonalistom ma jeszcze jeden zasadniczy plus. Zarządzanie firmą jest wtedy znacznie bezpieczniejsze, a nasze doświadczenie i gruntowna, płynąca z wieloletniej praktyki znajomość prawa i przepisów są najlepszą gwarancją tego bezpieczeństwa. Nasza bieżąca oferta to prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów i ryczałtu ewidencjonowanego w zakresie zgodnym z rozporządzeniem Ministra Finansów, a w szczególności:

- ewidencja zdarzeń gospodarczych w Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów,
- ewidencja środków trwałych i wyposażenia,
- sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych PIT,
- konsultowanie wyniku finansowego i podatkowego z Klientem.

Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych i komandytowych, a także spółek partnerskich, z ograniczoną odpowiedzialnością oraz fundacji, czy stowarzyszeń.
Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. Przekonają się Państwo, że prowadzenie firmy może być naprawdę proste. Ceny naszych usług są zależne od ich zakresu i charakteru.

Serdecznie zapraszamy.
Marki i specjalizacje
Nasza oferta skierowana jest do: osób fizycznych prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek komandytowych, spółek partnerskich, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji, stowarzyszeń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń