Frigo System P.H.U.

Lady, komory, szafy chłodnicze

Wyposażenie, sprzęt i instalacje chłodnicze
ul. Modra 54, 71-220 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Frigo System P.H.U.

Informacje

Opis działalności
Firma Frigo System zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów zbiorowego żywienia.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Frigo System od 1986 roku dostarcza najwyższej jakości wyposażenie do hoteli, restauracji, cukierni oraz sklepów spożywczych. Szeroka oferta i wieloletnie doświadczenie zaowocowały tym, iż dzisiaj jesteśmy cenionym partnerem biznesowym wśród wielu polskich przedsiębiorców, którzy regularnie korzystają z naszych usług.


W swojej ofercie posiadamy dystrybutory do lodów, które są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które w prosty sposób chcą zyskać większe grono klientów. W letnie dni coraz więcej klientów docenia lokale, w których zamontowana jest klimatyzacja. Dzięki temu mogą oni w przyjemnej atmosferze spędzić czas w przytulnym wnętrzu Twojego biznesu. Lady chłodnicze są doskonałą propozycją dla sklepów spożywczych. Właściwie wyeksponowane, produkty na pewno przykują uwagę klientów. Dobra ekspozycja towaru to jeden z kluczy do jego sprzedania. Alternatywną opcją są witryny grzewcze. To właśnie w nich przechowasz wszystkie produkty, które dla zachowania świeżości potrzebują wysokiej temperatury. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w lokalach typu fast food, jak i w sklepach, które chcą wprowadzić kącik z przekąskami na ciepło. Witryny i gondole to z kolei propozycja, dla właścicieli sklepów spożywczych, którzy chcą w odpowiedni sposób zaprezentować takie produkty jak sery, wędliny, kiełbasy lub inne wyroby mięsne.


Wybierając ofertę Frigo System decydujesz się przede wszystkim na zaufanego partnera biznesowego, który nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Nie czekaj dłużej i już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź siedzibę firmy w Szczecinie przy ulicy Modrej 54. Nasi doradcy chętnie pomogą wybrać produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz budżetu. Wykwalifikowana kadra odpowie na wszystkie pytania, dzięki czemu kupienie właściwego wyposażenia będzie bardzo proste i szybkie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Frigo System.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami firmy chłodniczych: JBG-2, Cold, Juka, Igloo, Byfauch, Bolarus, oraz urządzeń gastronomicznych Fagor, Kromet, Spomasz-Nakło, Retigo, Rm Gastro, Isacom Catering Equipment, Ma-Ga, Uniscale-Berkel, Mbm, Lozamet, Dora Metal, Komat, Plastmet, Alva, Edesa, Hendi, Kromet, Stalgast, Tom-Gast, Alva, Sawex oraz wiele innych firm krajowych i zagranicznych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
choszczeński, goleniowski, Gorzów Wielkopolski, kamieński, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, Świnoujście

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń