Frigo System PHU

Lady, komory, szafy chłodnicze i inne urządzenia chłodnicze oraz grzewcze

Wyposażenie, sprzęt i instalacje chłodnicze
ul. Modra 54, 71-220 Szczecin zachodniopomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Frigo System PHU

Informacje

Opis działalności
Firma Frigo System zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów zbiorowego żywienia w urządzenia oraz meble. Przedsiębiorstwo ze Szczecina prowadzi działalność od 19986 roku.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Frigo System od drugiej połowy lat 80. XX wieku dostarcza najwyższej jakości wyposażenie do hoteli, restauracji, cukierni oraz sklepów spożywczych. Szeroka oferta i wieloletnie doświadczenie zaowocowały tym, iż dzisiaj jest cenionym partnerem biznesowym dla wielu polskich przedsiębiorców, którzy regularnie korzystają z usług firmy.


W swojej ofercie firma posiada dystrybutory do lodów, które są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które w prosty sposób chcą zyskać większe grono klientów oraz lady chłodnicze, które są doskonałą propozycją dla sklepów spożywczych. Właściwie wyeksponowane, produkty na pewno przykują uwagę klientów. Dobra ekspozycja towaru to jeden z kluczy do jego sprzedania. Alternatywną opcją są witryny grzewcze. To właśnie w nich przechowywane są wszystkie produkty, które dla zachowania świeżości potrzebują wysokiej temperatury. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w lokalach typu fast food, jak i w sklepach, które chcą wprowadzić kącik z przekąskami na ciepło. Witryny i gondole to z kolei propozycja, dla właścicieli sklepów spożywczych, którzy chcą w odpowiedni sposób zaprezentować takie produkty jak sery, wędliny, kiełbasy lub inne wyroby mięsne. Prowadząc sklep albo lokal gastronomiczny warto też się zastanowić nad zamówieniem od firmy klimatyzatorów skutecznie utrzymujących przyjemnie niską temperaturę w nawet upalne dni.

Wybierając ofertę Frigo System klienci decydują się przede wszystkim na zaufanego partnera biznesowego, który nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Doradcy chętnie pomogą wybrać produkty idealnie dopasowane do potrzeb każdego lokalu oraz budżetu przeznaczonego na zakupy. Wykwalifikowana kadra odpowie na wszystkie pytania, dzięki czemu kupienie właściwego wyposażenia będzie bardzo proste i szybkie.

Więcej informacji o Frigo System znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą możliwy jest telefonicznie albo e-mailowo.
Marki i specjalizacje
Firma jest autoryzowanym przedstawicielem firm chłodniczych: JBG-2, Cold, Juka, Igloo, Byfauch, Bolarus, oraz urządzeń gastronomicznych Fagor, Kromet, Spomasz-Nakło, Retigo, Rm Gastro, Isacom Catering Equipment, Ma-Ga, Uniscale-Berkel, Mbm, Lozamet, Dora Metal, Komat, Plastmet, Alva, Edesa, Hendi, Kromet, Stalgast, Tom-Gast, Alva, Sawex i wielu innych producentów krajowych i zagranicznych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marlena
Kompleksowa oferta, bo można na nich liczyć nie tylko, jeśli chodzi o dostarczenie urządzeń i ich montaż, ale też w przypadku awarii. Szybko je usuwają.
K
kris1967
Podoba mi się, że nie tylko sprzedają wyposażenie dla gastronomii, ale dowożą je i montują.
B
Bogusss
Sprzedają urządzenia chłodnicze i do obróbki cieplnej żywności. Mają wszystko, co potrzebne w dużej kuchni.
K
Kvedus
Specjaliści od wyposażenia lokali gastronomicznych. Polecam firmę Frigo Sytem.