Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz

Badania endokrynologiczne - USG i BAC, diagnostyka i leczenie

Endokrynolodzy
ul. Nałkowskiej 4, 70-785 Szczecin zachodniopomorskie
(7 reviews) napisz opinię
Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz
ul. Nałkowskiej 4, 70-785 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
9551451921
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz

Informacje

Opis działalności firmy Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz w Szczecin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asymed założyliśmy w 1998 roku, w Szczecinie. Właścicielem placówki jest Anhelli Syrenicz. W zakładzie prowadzimy kilka specjalistycznych gabinetów lekarskich. Jednym z nich jest gabinet endokrynologiczny.
Produkty i usługi
W przychodni Asymed posiadamy aparaturę medyczną umożliwiającą nam wykonanie badań USG i BAC tarczycy oraz gruczołów piersiowych. Nasi lekarze zajmują się diagnozowaniem i leczeniem chorób związanych z nieprawidłowym działaniem gruczołów wydzielania wewnętrznego. Endokrynolodzy wykrywają zaburzenia hormonalne, które powiązane są z układem dokrewnym.

Do diagnozowanych i leczonych przez nas chorób należy między innymi:
- cukrzyca,
- choroby tarczycy,
- choroby przysadki i nadnerczy,
- otyłość,
- menopauza,
- osteoporoza,
- impotencja,
- choroby piersi,
- zaburzenia gospodarki lipidowej.

Oprócz tego nasi lekarze badają przyczyny nadciśnienia hormonozależnego.

Do gabinetu endokrynologicznego przyjmujemy osoby dorosłe i dzieci. Pomagamy w leczeniu zaburzeń wzrastania i dojrzewania płciowego u młodzieży.

W naszej placówce przyjmuje również diabetolog, który zajmuje się także leczeniem chorób wewnętrznych i pomaga dostosować dietę do rodzaju schorzenia.

Aby umówić się na wizytę w jednym z naszych gabinetów, należy zarejestrować się telefonicznie - kadra zakładu opieki zdrowotnej Asymed w Szczecinie.
Zasięg działania
Firma Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, Szczecin

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
Z
Zuza
Byłam tutaj na badaniu USG tarczycy. Lekarka była bardzo miła i dokładnie objaśniła wynik badania.
G
Gabriela
Borykałam się z nadciśnieniem związanym z problemami hormonalnymi. Dopiero lekarz z tego gabinetu postawił mi prawidłową diagnozę. Dzięki niemu udało mi się ustabilizować mój stan zdrowotny.
M
Motyleeek
Podczas menopauzy miałam spore problemy zdrowotne. Czułam się źle pod względem psychicznym i fizycznym. Bardzo taktowny i profesjonalny lekarz przyjął mnie w gabinecie placówki Asymed. Pokazał mi, jakie są formy wspierania całego procesu menopauzy i jak można sobie pomóc w tym okresie.
J
Joanna
Polecam ten gabinet do leczenia problemów z tarczycą. Na miejscu mają niezbędną aparaturę do badania i pracuje tutaj lekarz, który od lat zajmuje się endokrynologią oraz udziela się w wielu placówkach, badając przyczyny tego rodzaju schorzeń.
M
Milena
Leczyłam w tym gabinecie otyłość, która wynikała z problemów hormonalnych. Otrzymałam takie leki, które pozwoliły mi ustabilizować całą gospodarkę hormonalną.
M
Mariusz
Polecam tego lekarza, ponieważ jest świetnym endokrynologiem. Bardzo pomógł mi w walce z cukrzycą. Na podstawie badań dopasował dla mnie leki i skierował mnie do fajnego diabetologa.
L
Laura
Bardzo dobry endokrynolog. Szczegółowy w wywiadzie i badaniach. Pomógł mi dopasować odpowiednie tabletki do problemów z tarczycą.