Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz

Badania endokrynologiczne - USG i BAC, diagnostyka i leczenie

Endokrynolodzy
ul. Nałkowskiej 4, 70-785 Szczecin zachodniopomorskie
(7 reviews) napisz opinię
Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz
ul. Nałkowskiej 4, 70-785 Szczecin zachodniopomorskie
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz

Informacje

Opis działalności firmy Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz w Szczecin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asymed założyliśmy w 1998 roku, w Szczecinie. Właścicielem placówki jest Anhelli Syrenicz. W zakładzie prowadzimy kilka specjalistycznych gabinetów lekarskich. Jednym z nich jest gabinet endokrynologiczny.
Produkty i usługi
W przychodni Asymed posiadamy aparaturę medyczną umożliwiającą nam wykonanie badań USG i BAC tarczycy oraz gruczołów piersiowych. Nasi lekarze zajmują się diagnozowaniem i leczeniem chorób związanych z nieprawidłowym działaniem gruczołów wydzielania wewnętrznego. Endokrynolodzy wykrywają zaburzenia hormonalne, które powiązane są z układem dokrewnym.

Do diagnozowanych i leczonych przez nas chorób należy między innymi:
- cukrzyca,
- choroby tarczycy,
- choroby przysadki i nadnerczy,
- otyłość,
- menopauza,
- osteoporoza,
- impotencja,
- choroby piersi,
- zaburzenia gospodarki lipidowej.

Oprócz tego nasi lekarze badają przyczyny nadciśnienia hormonozależnego.

Do gabinetu endokrynologicznego przyjmujemy osoby dorosłe i dzieci. Pomagamy w leczeniu zaburzeń wzrastania i dojrzewania płciowego u młodzieży.

W naszej placówce przyjmuje również diabetolog, który zajmuje się także leczeniem chorób wewnętrznych i pomaga dostosować dietę do rodzaju schorzenia.

Aby umówić się na wizytę w jednym z naszych gabinetów, należy zarejestrować się telefonicznie - kadra zakładu opieki zdrowotnej Asymed w Szczecinie.
Zasięg działania
Firma Asymed NZOZ Prof. dr hab. n.med. Anhelli Syrenicz z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, Szczecin

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
Z
Zuza
Byłam tutaj na badaniu USG tarczycy. Lekarka była bardzo miła i dokładnie objaśniła wynik badania.
G
Gabriela
Borykałam się z nadciśnieniem związanym z problemami hormonalnymi. Dopiero lekarz z tego gabinetu postawił mi prawidłową diagnozę. Dzięki niemu udało mi się ustabilizować mój stan zdrowotny.
M
Motyleeek
Podczas menopauzy miałam spore problemy zdrowotne. Czułam się źle pod względem psychicznym i fizycznym. Bardzo taktowny i profesjonalny lekarz przyjął mnie w gabinecie placówki Asymed. Pokazał mi, jakie są formy wspierania całego procesu menopauzy i jak można sobie pomóc w tym okresie.
J
Joanna
Polecam ten gabinet do leczenia problemów z tarczycą. Na miejscu mają niezbędną aparaturę do badania i pracuje tutaj lekarz, który od lat zajmuje się endokrynologią oraz udziela się w wielu placówkach, badając przyczyny tego rodzaju schorzeń.
M
Milena
Leczyłam w tym gabinecie otyłość, która wynikała z problemów hormonalnych. Otrzymałam takie leki, które pozwoliły mi ustabilizować całą gospodarkę hormonalną.
M
Mariusz
Polecam tego lekarza, ponieważ jest świetnym endokrynologiem. Bardzo pomógł mi w walce z cukrzycą. Na podstawie badań dopasował dla mnie leki i skierował mnie do fajnego diabetologa.
L
Laura
Bardzo dobry endokrynolog. Szczegółowy w wywiadzie i badaniach. Pomógł mi dopasować odpowiednie tabletki do problemów z tarczycą.