Happy Haft Daniel Kleszowski

Profesjonalny druk na odzieży firmowej.

Hafciarstwo
ul. Niedźwiedzia 12/7, 70-793 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
606 998 120
Adres korespondencyjny
ul. Niedźwiedzia 12/7, 70-793 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Haft komputerowy, druk na odzieży. Niskie ceny, wysoka jakość, krótkie terminy.
Produkty i usługi
Haft jest jedną z najpopularniejszych metod znakowania odzieży. Wzór wykonany metodą haftu cechuje się większym prestiżem i wytrzymałością oraz estetyką wykonania.
Używamy najwyższej jakości hafciarek znanego japońskiego producenta Happy. Hafty wykonujemy nićmi MADEIRA o bogatej gamie kolorystycznej, które zachowują swoją kolorystykę i trwałość nawet po wielu praniach.
Oferujemy kompleksowe usługi haftu komputerowego na odzieży roboczej, użytkowej, biznesowej, reklamowej, sportowej (t-shirty, koszulki polo, spodnie, bluzy, kurtki, czapki, polary...), wykonujemy naszywki, haftujemy na prezentach (ręczniki, pościele, szlafroki...)

ODZIEŻ ROBOCZA
Środki ochrony indywidualnej to przede wszystkim odzież która chroni ciało pracownika. Zajmujemy się dystrybucją odzieży roboczej. Oferujemy wysokiej klasy ubrania robocze wykonane z surowców umożliwiających właściwą ochronę ludzkiego ciała przed zranieniami, kontaktem z groźnymi substancjami chemicznymi czy niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Odzież jest wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach. Proponowane przez nas ubrania oraz dodatki są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Podnoszą komfort pracy i zapewniają bezpieczeństwo podczas jej wykonywania.
W naszej ofercie znajdują się: SPODNIE DO PASA, OGRODNICZKI, BLUZY ROBOCZE, KOMBINEZONY, KURTKI, KAMIZELKI,POLARY, SOFTSHELL, BLUZY, KOSZULE, T-SHIRT, RĘKAWICE, BUTY
Wykonujemy personalizację odzieży jak również materiałów reklamowych (haftowanie na odzieży imion, nazwisk, numerów identyfikacyjnych, loga firm itp.). Oferujemy haft na odzieży roboczej, odzieży medycznej, biznesowej, odzieży dla hoteli i gastronomii.

W celu uzyskania szerszej informacji na temat naszej oferty zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Ari
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, terminowo i wszystko zrobione tak jak w specyfikacji. Szczerze polecam firmę do współpracy.