Auto Efekt s.c.

Serwis blacharski i lakierniczy

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Niklowa 12, 70-747 Szczecin zachodniopomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Auto Efekt s.c.
ul. Niklowa 12, 70-747 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Auto Efekt s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Auto Efekt s.c. w Szczecin
Na rynku funkcjonujemy jako serwis blacharsko-lakierniczy Auto Efekt. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to naprawy samochodów i motocykli w zakresie usług blacharsko-lakierniczych. Naprawiamy pojazdy wszystkich marek i w każdym wieku. Z tak samo dużą troską podchodzimy zarówno do małych samochodów miejskich, jak i pojazdów luksusowych. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne i mamy rozległą wiedzę, a ponadto korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dlatego możemy zagwarantować, że nasi klienci nie zobaczą najmniejszego śladu po wykonanych naprawach. Dysponujemy między innymi nowoczesną mieszalnią lakierów i kabiną.

W ramach usług blacharskich podejmujemy się nie tylko realizacji drobnych prac, takich jak usunięcie zarysować powstałych wskutek codziennej eksploatacji, ale również skomplikowanej odbudowy skorodowanych elementów, czy napraw po wypadkach.

Dodatkowo oferujemy pomoc w zmianie designu pojazdu. Możemy całkowicie odmienić wygląd pojazdu za pomocą nowej warstwy lakieru w innym kolorze. Mamy niezbędną precyzję i zdolności manualne do realizacji prac w tym zakresie.

Z chęcią zajmujemy się nietypowymi zleceniami, takimi jak malowanie łodzi, obudów komputerowych oraz różnych przedmiotów i maszyn. W naszym dorobku zawodowym jest też pomalowanie wielkiej lokomotywy, dlatego gwarantujemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zajmujemy się również mechaniką pojazdową. W tym zakresie serwisujemy między innymi układy hamulcowe i wydechowe. Do naszych zadań należy wymiana amortyzatorów, filtrów i płynów eksploatacyjnych. Wykonujemy prace, takie jak:
- naprawa chłodnic,
- wymiana sprzęgieł.

Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Chcemy kompleksowo obsługiwać klientów, a mechanika pojazdowa bardzo dobrze uzupełnia nasz serwis blacharsko-lakierniczy.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Auto Efekt.
Zasięg działania
Firma Auto Efekt s.c. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
C
Cemabipa
Zajęli się zmianą koloru mojego auta. W pełni wywiązali się z tego zadania.
G
Gosiaczek_349
Z przyjemnością wystawiam im najwyższą ocenę. Auto powypadkowe, a wygląda jak nowe!
L
Luraxi
Bardzo dobrzy fachowcy. Na swojej pracy znają się doskonale i wiedzą jak zająć się autem. Polecam!
A
Areczek732
Godny polecenia zakład blacharsko-lakierniczy. Fachowo zajęli się moim autem po wypadku. Warto było skorzystać z ich oferty.