Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Katarzyna Mozolewska-Piotrowska

Kompleksowa opieka okulistyczna

Okuliści
ul. Odzieżowa 10, 71-502 Szczecin zachodniopomorskie
(7 opinii) napisz opinię
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Katarzyna Mozolewska-Piotrowska
ul. Odzieżowa 10, 71-502 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8511577437
Telefon
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Katarzyna Mozolewska-Piotrowska

Informacje

Opis działalności firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Katarzyna Mozolewska-Piotrowska w Szczecin
Nazywam się Katarzyna Mozolewska-Piotrowska i jestem okulistą. Prowadzę gabinet w Szczecinie. Działam od 2001 roku.
Produkty i usługi
Świadczę usługi w zakresie leczenia i profilaktyki. Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chorób siatkówki. Prowadzę Pracownię Angiografii i Laseroterapii. Ponadto jako Przewodnicząca Rady Społeczno Konsultacyjnej Stowarzyszenia Zwyrodnienia Plamki Związanego z Wiekiem AMD nabyłam ogromną wiedzę w zakresie leczenia tej trudnej dla pacjentów jednostki chorobowej.

Zajmuję się również leczeniem retinopatii cukrzycowej, która występuje u prawie wszystkich cukrzyków, a także jaskry, zaćmy oraz różnorakich wad wzroku. Wykonuję specjalistyczne badania diagnostyczne.

Pozostaję do Państwa dyspozycji. Katarzyna Mozolewska-Piotrowska
Zasięg działania
Firma Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Katarzyna Mozolewska-Piotrowska z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

badanie okulistyczne

01.11.2023

Badanie okulistyczne to proces, w trakcie którego lekarz okulista bada oczy pacjenta w celu wykrycia wszelkich problemów związanych z widzeniem. Specjalista przeprowadza wiele testów, w tym pomiar ostrości wzroku, badanie dna oka, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz badanie kąta przesączania. Na taką kontrolę warto udać się regularnie, szczególnie po 40 roku życia. Na badanie można zapisać się w gabinecie okulistycznym Katarzyny Mozolewskiej-Piotrowskiej, która przyjmuje w Szczecinie.

leczenie zeza

20.09.2023

Zez to choroba oczu polegająca na nierównowadze mięśni odpowiedzialnych za ruch gałek ocznych. Osoba cierpiąca na zeza ma trudności z utrzymaniem równowagi między oczami, co powoduje, że obrazy widziane przez każde oko są różne. Może to prowadzić do podwójnego widzenia, a także do osłabienia widzenia trójwymiarowego i zdolności do precyzyjnej oceny odległości. Diagnostyką i leczeniem tej choroby zajmuje się lekarz okulista Katarzyna Mozolewska-Piotrowska.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
F
Fbenia_673
Najlepsza opieka okulistyczna. Dzięki nim cieszę się zdrowymi oczami.
Y
Ybysefvv
Super okulista. Przystępne ceny i miła obsługa. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
O
Olaga_awul
Bardzo fachowe podejście. Badanie wykonane szybko, diagnoza postawiona trafnie.
W
Weronik_ka
Kompleksowe badanie wzroku i oczu. Przy mojej cukrzycy to bardzo ważne, a tutaj znają się na problemach okulistycznych związanych z moją chorobą.
G
Grenaa
Polecam ten gabinet. Można tu kompleksowo zadbać o swój wzrok. Pełen profesjonalizm.
R
rozalia
Dobry i wrażliwy lekarz. Bardzo polecam
Ł
Łukasz.
Jestem bardzo zadowolony z usług pani doktor:)