Truck Centrum Marcin Kwiatkowski

Truck Centrum to autoryzowany serwis samochodów ciężarowych

Sprzedaż części samochodowych
ul. Ostrobramska 14/1, 71-022 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Truck Centrum Marcin Kwiatkowski
ul. Ostrobramska 14/1, 71-022 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Truck Centrum Marcin Kwiatkowski

Informacje

Opis działalności firmy Truck Centrum Marcin Kwiatkowski w Szczecin
Warsztat Truck Centrum to profesjonalny serwis oferujący naprawę pojazdów ciężarowych, dostawczych i naczep. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i szeroką specjalizacją. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie, a osobą decyzyjną jest Marcin Kwiatkowski.
Produkty i usługi
Truck Centrum to profesjonalny serwis aut ciężarowych. Nasza kadra to zgrany zespół profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie pracy w autoryzowanym serwisie. Dzięki temu oferujemy usługi na wysokim poziomie, jednocześnie będąc bardziej elastyczni niż autoryzowane serwisy. Zajmujemy się naprawą pojazdów ciężarowych, dostawczych i naczep. Naszą specjalizacją jest przeprowadzanie napraw serwisowych aut marek Renault i Volvo. Oferujemy naprawy bieżące, obsługi okresowe, przeglądy, diagnostykę komputerową, elektromechanikę, programowanie ECU, naprawy AdBlue, DPF. W naszym posiadaniu znajduje się także dobrze wyposażony pojazd serwisowy, dzięki któremu możemy świadczyć usługi mobilne w kraju i za granicą.

Na terenie naszego obiektu prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie napraw pojazdów, diagnostyki komputerowej oraz wymiany oleju.

Oferta działalności obejmuje:
• Sprzedaż pojazdów nowych i używanych,
• Sprzedaż części,
• Usługi serwisowe,
• Serwis mobilny,

Truck Centrum to autoryzowany serwis samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w pojazdach marki Renault i Volvo. Świadczymy kompleksowe i specjalistyczne usługi wulkanizacyjne, serwisowe oraz diagnostyczne. Serwis pełni funkcję punktu diagnostycznego, posiadamy także własną stację paliw.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy oraz współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń