E. Thomsen Biuro rachunkowe

Kompleksowe usługi rachunkowe dla osób pracujących i żyjących na stałe w Dani

Biura rachunkowe
ul. płk. Starzyńskiego 2, 70-506 Szczecin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię
E. Thomsen Biuro rachunkowe

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe znajduje się w Szczecinie. Prowadzi je Bożena Thomsen. Specjalizuje się w księgowości duńskiej. Zapewnia kompleksową pomoc we wszystkich sprawach dotyczących podatków i kwestii administracyjnych. Właścicielka jest na bieżąco ze wszystkim przepisami obowiązującymi na terytorium Dani.
Produkty i usługi
Szybko i fachowo. Tak wszystkie sprawy rachunkowe i administracyjne realizuje biuro rachunkowe prowadzone przez Bożenę Thomsen. Firma gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy, dotrzymywanie terminów i fachowe doradztwo dotyczące pobytu i życia w Danii.

Podstawą działalności biura jest rozliczanie podatku dochodowego SKAT oraz dokonywanie jego korekt do trzech lat wstecz. Klienci mogą też za pośrednictwem biura ubiegać się o zwrot podatków, uzyskanie zasiłku rodzinnego i świadczenia urlopowego Feriepenge. W tym ostatnim przypadku do dwóch lat wstecz. Oferta usług księgowych obejmuje również:
-ustanowienie karty podatkowej,
-uzyskanie żółtej karty (karty zdrowotnej),
-uzyskanie duńskiego peselu 9CPR),
-zameldowanie w Danii,
-uzyskanie zasiłku,
-założenie konta Nemkonto,
-uzyskanie duńskie emerytury,
-wypłata składek emerytalnych dla osób opuszczających Danię na stałe,
-pomoc w wykupieniu ubezpieczenia.

Ubezpieczenie jakie można za pośrednictwem biura zawrzeć dotyczy członków rodziny, leczenia oraz majątku, w tym domu i samochodu.

Poza wymienionymi sprawami klienci biura mogą też uzyskać wsparcie w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, uzyskania pozwolenia na auto i w przypadku ogłoszenia upadłości przez pracodawcę. Uzupełnieniem oferty są sprawy związane z przyznawaniem renty dla dzieci, których opiekunowie zmarli oraz sprawy dotyczące windykacji. Możliwe jest negocjowanie rozłożenia długu na raty łatwiejsze do spłaty.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o działalności biura rachunkowego prowadzonego przez Bożenę Thomsen. Po więcej najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Z
ZiGi
Polecam, fachowa robota.
Z
ZbGw
Polecam Pan Księgowy zna się na rzeczy
P
Peter
Profesjonalnie rozwiązali problem.

Słowa kluczowe

skat,
cpr,
E106,
pit,
cit,
vat,