Demont s.c. Bogusław Nowaczyk, Grzegorz Pospiech, Janusz Rapp, Tadeusz Sominka

Profesjonalne usługi dźwigowe

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Piesza 7, 70-663 Szczecin zachodniopomorskie
(8 opinii) napisz opinię
Demont s.c. Bogusław Nowaczyk, Grzegorz Pospiech, Janusz Rapp, Tadeusz Sominka
ul. Piesza 7, 70-663 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8520010782
Telefon
Demont s.c. Bogusław Nowaczyk, Grzegorz Pospiech, Janusz Rapp, Tadeusz Sominka

Informacje

Opis działalności firmy Demont s.c. Bogusław Nowaczyk, Grzegorz Pospiech, Janusz Rapp, Tadeusz Sominka w Szczecin
Firma Demont mieści się w Szczecinie. Zajmujemy się świadczeniem usług dźwigowych. Proponujemy wynajem wysokiej klasy żurawi, a także ich sprzedaż, montaż i serwis. Dodatkowo zajmujemy się transportem samochodowym. Działalność prowadzimy od 1990 roku.
Produkty i usługi
Już od 30 lat działamy na rynku usług dźwigowych. Przez ten czas staliśmy się liderem w województwie zachodniopomorskim, a to dzięki wysokim standardom usług. Zawsze chętnie służymy fachową pomocą i doradztwem.

W zakres oferty wchodzi:
- wynajem żurawi samochodowych,
- wynajem żurawi budowlanych,
- transport krajowy i międzynarodowy, zestawy dłużycowe,
- montaż i konserwacja żurawi budowlanych,
- wyprzedaż sprzętu.

Posiadamy wysokiej klasy dźwig samojezdny Grove GMK5220. Ponadto jesteśmy jedynym w województwie dystrybutorem dźwigów firmy POTAIN. Posiadamy pełen ich zakres zarówno dolnoobrotowych, jak i górnoobrotowych. Klientom, którzy zdecydowali się na zakup tych dźwigów zapewniamy oryginalne części zamienne, naprawy i modernizacje, montaż i konserwację, a także doradztwo techniczne. Również w przypadku innych modeli służymy wszelką fachową pomocą.

W naszej ofercie wynajmu żurawi samochodowych znajdą Państwo dźwigi o udźwigu od 25 do 200 T oraz wysięgniku od 32 do 72 metrów. Pozwolą one na wykonanie większości prac budowlanych. Jednak mamy w ofercie także żurawie budowlane dolno i górno obrotowe.

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne uprawnienia wydane przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie naprawy i modernizacji dźwigów budowlanych, podestów ruchomych, suwnic, żurawi samojezdnych, szynowych, przenośnych i przewoźnych, wciągników, wciągarek, dźwigników, a także żurawi wieżowych.

Zachęcamy do kontaktu lub wizyty na naszej stronie, jeśli macie Państwo jakieś dalsze pytania o ofertę oraz serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Firma Demont s.c. Bogusław Nowaczyk, Grzegorz Pospiech, Janusz Rapp, Tadeusz Sominka z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
E
Emil
Powierzone prace wykonują w sposób sprawny, rzetelny i terminowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
A
Arkadiusz
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Szybki kontakt, sprawna obsługa, wynajem dźwigu w dobrej cenie. Szczerze polecam.
I
Idaa_ziemba
Dźwigi pierwsza klasa. Bez dwóch zdań.
E
Ezotea247
Miałem okazję korzystać z oferty. Jestem zadowolony.
C
Cebulka_kc
Naprawiali nasz dźwig. Poszło im bardzo sprawnie :)
P
Paulus_94
Polecam. Bardzo dobry serwis żurawi.
J
Jgyla
Porządna firma. Szanują klienta :D
N
Nagulek_345
Demont to gwarancja jakości. Ich usługi dźwigowe to zdecydowanie najwyższy poziom i jak najbardziej można na nich polegać.