Pinokio Zakład Stolarski Paweł Zawendowski

Tradycyjne i nowoczesne stolarstwo

Stolarze
pl. Brama Portowa 1, 70-225 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pinokio Zakład Stolarski Paweł Zawendowski
pl. Brama Portowa 1, 70-225 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Pinokio Zakład Stolarski Paweł Zawendowski

Informacje

Opis działalności firmy Pinokio Zakład Stolarski Paweł Zawendowski w Szczecin
Zakład Stolarski Pinokio, którego właścicielem jest Paweł Zawendowski, znajduje się w Dalszewie, w woj. zachodniopomorskim. Od 2010 roku zajmuje się wykonywanie schodów, zabudowy kuchennej, stolarstwem meblowym dla osób prywatnych oraz klientów komercyjnych.
Produkty i usługi
Jednym z podstawowych profili działalności zakładu stolarskiego Pinokio jest stolarstwo meblowe. Meble wykonywane są zarówno z litego drewna różnych gatunków, jak i wytrzymałych płyt MDF oraz płyt meblowych. Dla zachowania estetycznego wyglądu w zakładzie wykonywane jest też akrylowanie, lakierowanie, laminowanie oraz fornirowanie. Szczególne miejsce w ofercie zakładu zajmują meble wykonane z litego drewna, które nie tylko doskonale się prezentują, ale umożliwiają także zastosowanie specjalnego wykończenia.

Do głównych obiektów stolarstwa meblowego wytwarzanych w zakładzie należą zabudowy kuchenne. Poza nimi Pinokio wykonuje:
- krzesła,
- łóżka,
- stoły,
- kanapy,
- komody,
- biurka.

Na miejscu wykonywana jest również stolarka okienna i drzwiowa na wymiar. W ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, w stylu klasycznym i nowoczesnym, z wyszukanymi zdobieniami, bądź eleganckimi dodatkami. Stanowić one będą doskonałą wizytówkę każdego domu.

Ponadto zakład projektuje i wykonuje samonośne schody drewniane różnych typów oraz drewniane nakładki - stopnice, cokoły, poręcze - do konstrukcji betonowych. Na życzenie klientów schody mogą być dodatkowe zdobione lub uzupełnione elementami dekoracyjnymi.

Ofertę uzupełniają ergonomiczne i komfortowe ogrody zimowe, a także jachty drewniane wykonywane według indywidualnego projektu klienta.

Z szerszą ofertą, a także przykładowymi realizacjami klienci mogą zapoznać się na stronie internetowej zakładu stolarskiego.

Oprócz tego są zaproszeniu do odwiedzenia siedziby zakładu w Dalszewie koło Szczecina.
Zasięg działania
Firma Pinokio Zakład Stolarski Paweł Zawendowski z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń