Graz s.j.

Mieszkania, szeregowce i bliźniaki od dewelopera

Deweloperzy
pl. Zgody 1a, 70-472 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Graz s.j.
pl. Zgody 1a, 70-472 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Graz s.j.

Informacje

Opis działalności firmy Graz s.j. w Szczecin
Graz to doświadczona firma deweloperska. Jej początki sięgają 1981 roku. Siedziba spółki znajduje się w Szczecinie i to właśnie w stolicy województwa zachodniopomorskiego przedsiębiorstwo najczęściej realizuje nowe inwestycje. Ma też do zaoferowania nieruchomości położone w okolicach miasta.
Produkty i usługi
Poszukując nowego miejsca do zamieszkania, warto zainteresować się ofertą nieruchomości od spółki Graz. Doświadczony deweloper wznosi bloki, budynki szeregowe i domy w zabudowie bliźniaczej. Buduje osiedla na terenie Szczecina i w okolicach. Zapewnia wysoką jakość zastosowanych materiałów, staranny wybór miejsc budowy i liczne udogodnienia. Osiedla są bezpieczne, zielone i w wielu przypadkach z widokiem na wodę. Zapewniają odpowiednie warunki do wypoczynku i pracy. Przygotowane w stanie deweloperskim lokale idealnie nadają się do wymarzonej przez kupującego aranżacji. Aktualna oferta przygotowana przez Graz obejmuje cztery inwestycje. Są to:
-Potulicka N 37,
-Osiedle Dąbrówki,
-Osiedle Gruszkowe,
-Inwestycja Rogowo.

W pierwszym i drugim przypadku na terenie Szczecina sprzedawane są mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe, a Osiedle Gruszkowe we Wołczkowie to zabudowa bliźniacza i szeregowa. Z kolei Inwestycja Rogowo to zabudowa bliźniacza tuż przy linii brzegowej Bałtyku.

W przypadku osiedli składających się z bloków do dyspozycji nowych mieszkańców są parkingi podziemne, miejsca postojowe przy budynkach, a także windy. Do mieszkań przynależą tarasy, ogródki, a niekiedy także komórki lokatorskie.

Dodatkowe informacje dotyczące inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez Graz można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z deweloperem jest możliwy telefonicznie oraz e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Graz s.j. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
Zbigniew
Spośród wielu innych firm deweloperskich działających w Szczecinie, Graz wyróżnia się długoletnim doświadczeniem, pozytywną opinią klientów oraz faktem, że działają jako spółka jawna co oznacza, że gwarantem wszelkich transakcji jest majątek ich właścicieli. Właśnie te czynniki wpłynęły na mój wybór Graz jako firmy, od której kupiłem ostatnio dom pod Szczecinem, w świetnej lokalizacji i ze spokojnym otoczeniem. Ceny mają niskie jak na takie budynki w stanie deweloperskim, kontakt jest przemiły, wszystko zakontraktowane od początku do końca, wszystko wyjaśniają krok po kroku. Dla mnie są najlepsi :)