Gabinet Weterynaryjny Tomasz Kozłowski Weterynarz

Specjalistyczna opieka weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. Pokoju 42 a, 71-739 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Weterynaryjny Tomasz Kozłowski Weterynarz

Informacje

Opis działalności
Gabinet weterynaryjny, którego właścicielem jest Tomasz Kozłowski, funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalnością zakładu jest leczenie zwierząt.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest leczenie zwierząt. Gabinet weterynaryjny zajmuje się diagnostyką i profilaktyką zarówno zwierząt małych, jak i dużych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez weterynarza należą przede wszystkim szczepienia ochronne psów, kotów oraz sterylizacja suk i kotek. W zakres obowiązków lekarza wchodzi też kastracja kotów, diagnostyka ciąży, a także pomoc poporodowa. Opieka weterynaryjna obejmuje również między innymi:

- czyszczenie uszu,
- chipowanie,
- paszporty dla zwierząt,
- usuwanie zębów,
- obcinanie pazurów,
- szczepienia przeciw wściekliźnie,
- zwalczanie pasożytów.

Lekarz zajmuje się także antykoncepcją suk i kotek, przeprowadzaniem badań usg, wykonywaniem badania koczu i kału u zwierząt, a także usuwaniem kamienia nazębnego u psów i kotów. Dodatkowo lecznica przeprowadza zabiegi chirurgiczne na tkankach miękkich, usuwa guzy, torbiele oraz leczy choroby jamy ustnej. Weterynarz pomaga także w doborze odpowiedniej diety i specjalistycznej karmy dla pupila. Uzupełnieniem działań jest diagnostyka i leczenie zmian skórnych, badania bakteriologiczne, wymazy oraz wizyty w domu pacjenta.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, Świnoujście

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

usg,