J.B. Partners Catering dla firm szkół i instytucji

Catering
ul. Pokoju 48, 71-739 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J.B. Partners Catering dla firm szkół i instytucji

Informacje

Opis działalności
Najlepszy catering w Szczecinie zapewnia firma J.B. Partners. Od ponad dekady przedsiębiorstwo przygotowuje wyjątkowe dania kuchni polskiej i światowej, które są następnie dowożone na wskazane miejsce. Doświadczeni kucharze gotują smaczne i sycące dania, które są idealnie doprawione. edzenie powstaje zawsze z najlepszych jakościowo składników, co jest szczególnie ważne w przypadku żywienia dzieci.
Produkty i usługi
Firma gotuje na rzecz osób w każdym wieku, a jej oferta obejmuje:

catering dla firm
catering dla przedszkoli
catering dla szkół
catering dla żłobków

Przedsiębiorstwo obsługuje też imprezy okolicznościowe, w tym uroczystości rodzinne, np. chrzciny i komunie. Może też dostarczać catering na szkolenia i konferencje. W tym przypadku szczególnie polecane są smakowite kanapki z wyjątkowymi dodatkami.

W menu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ gotowane są potrawy mięsne, wegetariańskie i bezglutenowe. Są wśród nich zupy smakujące każdemu, np. pomidorowa i takie główne dania jak pierogi, smażone ryby, klopsiki i kotlety schabowe. W menu nie brakuje również makaronów, dań azjatyckich i filetów z piersi kurczaka. Każdego dnia szef kuchni proponuje nowe dania, ale dostępna jest też lista stałych potraw. Do każdego dania głównego można wybrać dodatki, np. ryż, ziemniaki i świeże surówki. W ramach kompleksowej oferty sprzedawane są też napoje.

Zupy i drugie dania można zamówić pojedynczo lub w zestawie, co jest atrakcyjne cenowo.

Jeśli chcą Państwo poznać pełne menu, to najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie strony internetowej J.B. Partners. Z kolei zamówienia można składać telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń