Industri Palety Sp. z o.o.

Produkcja palet jednorazowych i przemysłowych

Palety
ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Industri Palety Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki Industri Palety znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2016 roku i zajmuje się wytwarzaniem palet i innych elementów z drewna. Dostarcza konstrukcje o standardowych i specjalnych wymiarach. Zawsze na czas i przy zachowaniu atrakcyjnych cen sprzedaży.
Produkty i usługi
Palety to konstrukcje powszechnie używane podczas składowania i transportu różnych ładunków. Najlepsze jakościowo palety można zamówić od firmy Industri Palety. Przedsiębiorstwo może realizować nawet największe zlecenia i produkować nie tylko standardowe konstrukcje transportowe, ale również palety o specjalnych wymiarach. Wszystkie łączy duża wytrzymałość i atrakcyjna cena. Wykonane są z drewna, zarówno drzew iglastych, np. sosen i świerków, jak i liściastych takich jak olchy i topole. Dzięki odpowiednim maszynom firma Industri Palety sama poddaje drewno obróbce i produkuje z niego elementy do wytwarzania palet. W zakładzie powstają deski paletowe i kantówki, które następnie łączone są w wytrzymałą całość. Oferta, jaką przygotowała dla klientów firma, obejmuje:
-palety jednorazowe,
-palety euro,
-palety przemysłowe.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez spółkę Industri Palety. Po więcej najlepiej zadzwonić albo wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń