Keri sp. z o.o.

Dystrybutor największych producentów opon.

Produkcja i sprzedaż opon
ul. Pomorska 42, 70-812 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Keri sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy warsztat samochodowy o nazwie Keri, którego siedziba znajduje się w Szczecinie. Na rynku funkcjonujemy już od dziesięciu lat, a przede wszystkim zajmujemy się wulkanizacją samochodową.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą samochodową, która istnieje na rynku już od ponad dziesięciu lat, co przekłada się na spore doświadczenie zawodowe. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, dla których motoryzacja jest nie tylko pracą, ale także pasją. Służymy Państwu praktycznymi wskazówkami odnośnie wyboru, konserwacji i montażu opon.

Nasze usługi to przede wszystkim:
- wymiana płynów eksploatacyjnych,
- sprawdzanie i napełnianie klimatyzacji,
- komputerowe wyważanie kół,
- pompowanie kół azotem,
- wulkanizacja opon ciężarowych,
- naprawa dętek,
- prostowanie, piaskowanie i regeneracja felg.

Dodatkowo zapewniamy badanie jakości wykorzystywanych w samochodzie płynów eksploatacyjnych, naprawiamy ogumienie w pojazdach, wymieniamy opony oraz prowadzimy ich sprzedaż. Jesteśmy dystrybutorem największych światowych oraz krajowych firm, które zajmują się produkcją ogumienia.

W naszym warsztacie możecie Państwo znaleźć opony do samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych, rolniczych, przemysłowych oraz terenowych. Posiadamy także w asortymencie dętki, felgi aluminiowe oraz stalowe, a także płyny eksploatacyjne. Zawsze dokładnie realizujemy swoje zadania.

Zapraszamy do odwiedzenia warsztatu Keri w Szczecinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń