Z.u.t. Wedrotel Adam Wegner

Montaż centrali telefonicznych i sieci informatycznych

Sprzęt i centrale telefoniczne
ul. Pomorska 58/60, 70-812 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Z.u.t. Wedrotel Adam Wegner

Informacje

Opis działalności
Firmę Wedrotel założyliśmy w Szczecinie w 1985 roku. Właścicielem firmy jest Adam Wegner. Zajmujemy się wdrażaniem i naprawą systemów, które ułatwiają komunikację pomiędzy poszczególnymi działami firm oraz instytucji. Obsługujemy centralne telefoniczne, sieci komputerowe oraz alarmy i monitoring.
Produkty i usługi
Jeżeli prowadzicie Państwo własną firmę i chcecie usprawnić Wasz system komunikacjami pomiędzy działami, zapraszamy do kontaktu! Jako kadra firmy Wedrotel zajmujemy się opracowaniem systemów dostosowanych do charakteru działalności innych przedsiębiorstw. Wśród montowanych przez nas urządzeń znajdują się:
- serwery telekomunikacyjne IP, VoIP
- centrale telefoniczne
- telefony, faxy, bramki GSM
- rejestratory rozmów
- sieci teleinformatyczne
- sieci bezprzewodowe DECT

Są to urządzenia pochodzące od renomowanych firm takich jak Siemens, Panasonic, Cisco, czy Slican. Systemy Slican, które oferujemy, zapewniają rozmowy bez zakłóceń na terenie całej firmy. Niezależnie od tego, gdzie prowadzi się rozmowę, jakość dźwięku zawsze jest wysoka.

Nasza firma zapewnia montaż, konserwację wymienionego sprzętu oraz ewentualny serwis.

Oprócz tego obsługujemy również sieci komputerowe w kategorii 5,6 i 7, a także:
- światłowody
- szafy dystrybucyjne 19"
- dedykowane sieci elektryczne
- zasilanie awaryjne
- routery, switche, urządzenia Wi-Fi

Przed wykonaniem i założeniem sieci przeprowadzamy niezbędne pomiary. Montujemy sieci strukturalne dla biur, urzędów, czy prywatnych domów. Naszym Klientom oferujemy sprzęt sieciowy marki Cobinet, ZPAS, Molex, czy Legrand.

Kolejnym obszarem naszej działalności jest montaż systemów alarmowych i monitoringu. Instalujemy kamery CCTV, IP i HD 1080p, które przesyłają bardzo wysoką jakość obrazu. W ofercie mamy także rejestratory oraz kamery wczesnego wykrywania pożaru. Montujemy także systemy kontroli dostępu, które pomogą zabezpieczyć pomieszczenia i dokumenty przed nieuprawnionymi osobami.

Oprócz tego do naszych usług należy też montaż nagłośnienia w sklepach, biurach i innych obiektach. Instalujemy głośniki, wzmacniacze, miksery oraz Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze.

Nasza kadra ma uprawnienia do konserwacji, pomiarów i montażu sieci elektrycznych oraz oświetlenia.

Zapraszamy do kontaktu - firma Wedrotel w Szczecinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
L
Luiza
Zamontowali dla nas system Silican, który jest bezprzewodowy, więc prace instalacyjne pochłonęły naprawdę niewielką ilość czasu. Dzięki urządzeniom rozmawiamy na terenie całej firmy, nie tracąc nigdy zasięgu ani jakości połączenia.