Zarządzanie Nieruchomościami Platan Krzysztof Twardowski

Dbamy o stan techniczny oraz prawnych nieruchomości

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. prof. Szafera 188, 71-245 Szczecin zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Zarządzanie Nieruchomościami Platan Krzysztof Twardowski

Informacje

Opis działalności
Biuro Platan prowadzimy w Szczecinie, a głównym profilem naszej działalności jest zarządzanie nieruchomościami. Działamy pod kierownictwem Krzysztofa Twardowskiego. Współpracujemy ze spółdzielniami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Naszym celem jest utrzymanie wysokiej wartości rynkowej obiektu, a także wysoka dbałość o komfort wszystkich mieszkańców. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Biuro Platan, które prowadzimy działa zawsze w interesie Klientów. Zarządzanie nieruchomością oznacza przejęcie wszystkich obowiązków, które mają na celu utrzymać porządek wokół obiektu oraz w samym budynku. Administrowanie jest również związane z prowadzeniem księgowości wspólnot oraz doradztwem prawnym w kwestii zarządzania nieruchomością. Nasza doświadczona kadra działa na wielu szczeblach, jeżeli chodzi o utrzymanie dobrego stanu technicznego budynków mieszkalnych.

Współpracując ze spółdzielniami oraz wspólnotami mieszkaniowymi zajmujemy się takimi obowiązkami jak:
- utrzymanie czystości wokół osiedla i w budynku;
- zapewnienie dostaw wody, gazu i energii do budynku;
- negocjowanie stawek z firmami dostarczającymi media,
- współpraca z firmami, które konserwują obiekt i teren wokół budynku,
- kontrola nad pracami remontowymi budynku,
- utrzymanie przyłączy w dobrym stanie technicznym,
- prowadzenie księgowości dla wspólnoty,
- organizacja spotkań wspólnoty,
- prowadzenie dokumentów prawnych,
- kontrolowanie pracy firm zajmujących się wywozem śmieci,
- minimalizowanie wydatków związanych z użytkowaniem nieruchomości.

Jesteśmy w stałej współpracy ze wspólnotami. Wspólnie ustalamy decyzje, które będą satysfakcjonowały jak największą grupę mieszkańców. Staramy się utrzymać w dobrym stanie tereny zielone należące do nieruchomości. Analizujemy możliwe dodatkowe źródła finansowania dla wspólnoty. Omawiamy możliwość wynajęcia pustych lokali w budynku dla firm usługowych. Dbamy o stan prawny nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Biuro Platan znajduje się w Szczecinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Szczecin, szczecinecki

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
D
Damian
Firma udziela doradztwa naszej wspólnocie w kwestii podejmowania ważnych decyzji. Dzięki ich pomocy udało nam się znaleźć dodatkowe źródło finansowania z wynajmu elewacji na reklamę.
M
Mateusz
Klatki są zawsze wysprzątane. Nigdy nie ma problemu z dostawą mediów. Widać, że zarządca interesuje się naszym budynkiem.
M
Mariusz
Dobra firma, która ma doświadczenie w zarządzaniu. Nasza nieruchomość jest naprawdę zadbana. Dzięki zaangażowaniu się firmy Platon, budynek ma naprawdę wysoką wartość rynkową.
S
Sowka234
Firma dba o nasze finanse. Zajmuje się przygotowaniem dokumentów w razie podjętych uchwał i decyzji. Polecam.
M
mamakasi
Można im powierzyć administrowanie obiektem, ponieważ regularnie pilnują, jaki jest stan techniczny budynku. Współpracują także z firmami sprzątającymi i konserwatorskimi. Plac zabaw jest zawsze czysty, a usterki wokół budynku są szybko naprawiane.
O
Olywa225
Polecamy to biuro. Nasza spółdzielnia jest bardzo zadowolona ze współpracy. Blok jest bardzo zadbany, ponieważ biuro Platan dba o regularne prace konserwatorskie i dociepleniowe. Zajmuje się także finansami oraz analizą wszystkich przychodów i wydatków.