Invest Building Future

Wyremontujemy każdy lokal usługowy i mieszkanie

Wykańczanie wnętrz
ul. prof. Szafera 68/8, 71-245 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Invest Building Future

Informacje

Opis działalności
Dawid Kowalczuk jest właścicielem firmy budowlanej Invest Building Future która znajduje się w Szczecinie. Działalność prowadzimy od dwóch lat. Zajmujemy się remontami i pracami wykończeniowymi. Zapraszamy !
Produkty i usługi
Jest wiele firm, które oferują usługi wykończeniowe lub remonty domów. Dlatego, aby nasze przedsiębiorstwo wyróżniało się na tle innych ekip remontowych, musieliśmy zebrać ludzi, którzy posiadają naprawdę szerokie umiejętności w zakresie prac budowlanych. Remontujemy nie tylko domy i pomieszczenia mieszkalne, ale również biura i lokale użytkowe. Nowoczesny styl lub klasyka połączona z wyszukanymi elementami dekoracyjnymi to nasza specjalność.

Z naszych usług korzystało już wielu właścicieli mieszkań, salonów kosmetycznych, czy sklepów. Wszystkie nasze prace, są wykonane estetycznie. Wiemy, że wnętrze lokalu jest wizytówką dla właściciela i może świadczyć m.in. o profesjonalizmie jego działalności. Dlatego remontujemy także recepcje i poczekalnie.

Wśród naszych usług można wyróżnić te podstawowe, jak malowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi, tynkowanie i montaż zabudowy gipsowo-kartonowej.

Wykonujemy również:
- tynki dekoracyjne,
- układanie cegieł ozdobnych,
- sufity podwieszane,
- regipsy.

Zajmujemy się także kafelkowaniem, kładzeniem paneli, montażem drzwi i okien. Dbamy o każdy szczegół i na życzenie Klienta możemy również zamontować drobne elementy wystroju mieszkania, takie jak wieszaki, lustra itp.

Każdą pracę wykonujemy na czas. Jesteśmy rzetelną firmą, która chętnie podejmie współpracę z nowymi Klientami.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Invest Building Future ze Szczecina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń