Buk Biuro rachunkowe księgowe podatki Rygiel Izabela

Pełna obsługa księgowa

Kadry i płace
ul. Przyjaciół Żołnierza 4 p.56, 71-670 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Buk Biuro rachunkowe księgowe podatki Rygiel Izabela

Informacje

Opis działalności
Biuro Rachunkowe Buk istnieje od 2008 roku i mieści się w Szczecinie. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz rachunkowości. Właścicielką działalności jest Izabela Rygiel.
Produkty i usługi
Oferujemy szereg usług zarówno dla osób prywatnych, spółek cywilnych, jak i spółek prawa handlowego. Występujemy w roli pełnomocnika podczas spraw urzędowych. Zajmiemy się pełną obsługą księgową i kadrową, a Państwo tym samym zyskają czas, aby rozwijać swoją działalność, nie zaprzątając sobie głowy sprawami organizacyjnymi i rozliczeniowymi. Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć własną firmę.

Oferta:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości),
- prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (PKPiR),
- ryczałt ewidencjonowany,
- prowadzenie ewidencji VAT,
- obsługa kadrowo-płacową,
- rozliczenia z ZUS,
- rozliczenia roczne osób fizycznych-PIT, dochodów z kraju i z zagranicy.

Wiele lat pracy w zawodzie wzbogaciło nas o ogromne doświadczenie. Jest to solidny fundament, na którym budujemy sukces naszej firmy. Cechuje nas profesjonalizm oraz rzetelność. Gwarantujemy w pełni profesjonalne oraz terminowe wykonanie zleconych prac.

Naszym zadaniem jest dbanie o interesy Klientów. Zapewniamy zachowanie pełnej poufności. Wszystkie przechowywane u nas dokumenty są odpowiednio katalogowane oraz bezpiecznie przechowywane.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Buk Biuro Rachunkowe, które istnieje od 2008 roku i znajduje się w Szczecinie. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń