Centrum Truck Serwis Autoryzowany Serwis Alltruck Arkadiusz Drążewski

Szybko i dokładny serwis ciężarówek, samochodów dostawczych i naczep

Sprzedaż samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Przyszłości 15a, 70-893 Szczecin zachodniopomorskie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 176 132
Piotr Mróz- kierownik serwwisu
602176132
piotr.mroz@centrumtruckservice.pl
Arkadiusz Drążewski- właściciel
602176132
arkadiusz@centrumtruckservice.pl
Piotr Sobiesiński-mistrz serwisu 24h/dobę
500172566
Adres korespondencyjny
ul. Przyszłości 15a, 70-893 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Centrum Truck Serwis to autoryzowany serwis Alltruck. Nasza firma mieści się w Szczecinie, a początki jej działalności sięgają 2010 roku. Specjalizujemy się w naprawie pojazdów ciężarowych.
Produkty i usługi
Pojazdy ciężarowe stanowią główny środek transportu drogowego na świecie. Jest to najwygodniejsza i najbardziej precyzyjna możliwość dostawy towarów. Nie bez przyczyny światowe marki takie jak Volvo czy Man wypuszczają kolejne, coraz to lepsze modele swoich ciągników. Dobre pojazdy wymagają jednak odpowiednich serwisów, które w profesjonalny sposób będą umiały naprawić wszelkie usterki, a także profilaktycznie sprawdzać stan techniczny tirów.

Centrum Truck Service w Szczecinie to firma, która od wielu lat zajmuje się wszystkim, co związane jest z szeroko pojętą tematyką pojazdów ciężarowych.

Kadra wykwalifikowanych fachowców potrafi rozwiązać każdą nieprawidłowość. Najczęściej w pojazdach ciężarowych występuje problem instalacji elektrycznych, uszkodzone tachografy, awarie ogrzewań postojowych webasto czy zepsuta klimatyzacja. W związku z tym, że pojazd pokonuje ogromne dystanse, jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia usterki. Pracownicy firmy profesjonalnie zajmą się szybkim i terminowym wyeliminowaniem każdej nieprawidłowości.

Ponadto, ze względu na gabaryty maszyn, trudno jest wyczyścić dokładnie samochód ciężarowy. Nasze Przedsiębiorstwo wyposażone jest w profesjonalną myjnię pojazdów. Dodatkowo pracownicy w dokładny i skrupulatny sposób zajmują się czyszczeniem ciągników. Specjalizujemy się również w niezbędnych przeglądach rejestracyjnych pojazdów. Centrum Truck Service doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną i konieczną czynnością jest badanie stanu technicznego auta.

Wyznaczamy trendy i pokazujemy firmom z branży, jak powinno prowadzić się biznes skupiony wokół samochodów ciężarowych. Krótkie terminy realizacji, wulkanizacja, myjnia oraz plac parkingowy i hotel dla kierowców to główne zalety naszego przedsiębiorstwa.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia siedziby warsztatu.
Marki i specjalizacje
Naprawa ciężarówek Mercedes, Man, Daf, Iveco, Scania, Renault.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

man,