Iva 2 Mirosław Koziarski

Drukowanie wielkoformatowe i ksero

Drukarnie i poligrafia
ul. Rydla 50/12, 70-783 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Iva 2 Mirosław Koziarski

Informacje

Opis działalności
W firmie Iva 2 Ksero ze Szczecina zajmujemy się wykonaniem pieczątek oraz druków na różnych powierzchniach. Nasza pracownia poligraficzna istnieje od 2001 roku. Regularnie analizujemy potrzeby Klientów i rozbudowujemy naszą ofertę o najnowsze rozwiązania. Właścicielem firmy jest Mirosław Koziarski.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu wykonanie szeregu usług drukarskich i poligraficznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Dzięki tak niemal dwudziestoletniej praktyce zawodowej znamy zarówno tradycyjne metody druku, jak i najnowsze rozwiązania technologiczne. Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.

Oferta:

- wydruki cyfrowe,
- wizytówki,
- laminowanie,
- bindowanie,
- oprawa prac,
- wydruki wielkoformatowe,
- wydruki CAD,
- wydruki foto,
- skanowanie,
- skanowanie wielkoformatowe,
- skanowanie A0.

Ponadto proponujemy drukowanie materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki czy plakaty w wielu formatach. Gwarantujemy także laminowanie wielkoformatowe oraz na zimno. Wykonujemy potykacze, ramy OWZ, fototapety oraz wydruki na płótnie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W celu zapoznania się z szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty zapraszamy na stronę internetową firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń