Dąb Spółdzielnia mieszkaniowa

Doświadczenie, pewność, solidarność

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. Rydla 71a, 70-783 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dąb Spółdzielnia mieszkaniowa

Informacje

Opis działalności
Spółdzielnia mieszkaniowa Dąb została założona w 2002 roku. Zarządza ona łącznie 7 osiedlami w Szczecinie, w tym największym - Osiedlem Słonecznym.
Produkty i usługi
Posiadamy jedne z największych osiedli w Szczecinie. Pierwsze z nich rozpoczynały swoją działalność w latach 60-tych i 70-tych. Obecnie administrujemy 7 osiedlami:
- Osiedle Dąbie,
- Osiedle Podjuchy,
- Osiedle Majowe,
- Osiedle Bukowe
- Osiedle Zdroje
- Osiedle Słoneczne
- Osiedle Lewobrzeże.

Wszystkie z administrowanych przez nas osiedli ciągle się zmieniają i modernizują, a warunki mieszkalne ulegają diametralnej zmianie na lepsze.

Wszystkie nasze budynki są odpowiednio ocieplone. Istnieje możliwość wyboru sieci telewizyjnej, telefonicznej i internetowej. W okolicach naszych osiedli znajdują: się banki, szkoły, przedszkola, żłobki, służba zdrowia, osiedlowe sklepy.

W ofercie mamy 4000 mieszkań i 157 lokali użytkowych. Istnieje możliwość wykupienia jednego z 92 garaży murowanych, bądź skorzystania z blisko 2 tysięcy miejsc parkingowych.

W naszych osiedlach odnajdą się rodziny z dziećmi, osoby starsze oraz te dopiero rozpoczynające dorosłe życie. Czeka tu spokój oraz dobra infrastruktura i połączenie z innymi częściami miasta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty spółdzielni mieszkaniowej Dąb.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń