Bochińska Jolanta Chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna

Kompleksowa opieka stomatologiczna

Stomatolodzy i protetycy
ul. Santocka 18/12, 71-113 Szczecin zachodniopomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Bochińska Jolanta Chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna

Informacje

Opis działalności
JB Stomatologia to klinika znajdująca się w Szczecinie. Została założona przez dr n. med. Jolantę Bochińską w 1992 roku. Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów w każdym wieku, w tym dzieci. Stomatologiczne usługi obejmują zarówno zabiegi, jak i wizyty kontrolne.
Produkty i usługi
JB Stomatologia to miejsce, gdzie pacjenci przed poważniejszymi zabiegi poddawani są diagnostyce RTG oraz podawane im jest znieczulenie, w tym tradycyjne oraz wziewne. Najczęściej wizyty dotyczą leczenia próchnicy, a w miejsca po niej wstawiane są plomby. Poważniejsze przypadki, gdy przez chorobę zostanie zajęta miazga zębowa, wymagają leczenia kanałowego. W najgorszym wariancie uszkodzony ząb jest usuwany. W JB Stomatologia chirurgia stomatologiczna obejmuje też usuwanie zębów mądrości oraz hemisekcję, resekcję korzeni i radektomię. W miejsca po utraconym uzębieniu stomatolodzy wstawiają uzupełniania protetyczne, takie jak korony, mosty i protezy. Możliwe jest również wszczepienie implantów.

Klinika oferuje również takie usługi jak:
-dobieranie aparatów ortodontycznych,
-usuwanie kamienia nazębnego,
-usuwanie osadu nazębnego,
-wybielanie zębów,
-nakładanie licówek.

Dodatkowe informacje dotyczące kliniki JB Stomatologia znajdują się na stronie internetowej. Pacjenci proszeni są o rejestrowanie wizyt telefonicznie.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Justyna
Zażyczyłam sobie wybielenie zębów i otrzymałam to, czego oczekiwałam. Teraz mój uśmiech jest piękny!
D
Dybuk
Cieszę się, że trafiłem do dentysty w tym miejscu. Wyleczono mi zęby i nic mnie nie boli!
S
Sandra
Moje dzieci nie lubiły chodzić do stomatologa, ale w JB Stomatologia jest dobre podejście do tak małych pacjentów. Po pierwszej wizycie syn i córka nie mieli problemów z kolejnymi odwiedzinami. Dzięki temu ich zęby są w dobrym stanie.
C
Ccewi269
Od dawna miałem problemy z zębami. Pobolewały mnie i w końcu zdecydowałem się na wybranie do dentysty. Mój wybór padł na gabinet JB Stomatologia i dobrze się stało, bo z tak dobrym przyjęciem wcześniej się nie spotkałem. Stomatolog skontrolowała zęby i uznała, że kilka nadaje się do plombowania. Przy pierwszej wizycie zaplombowała jeden, ale później wyleczyła pozostałe. Dzięki temu w końcu nie bolą mnie zęby!

Słowa kluczowe

rtg,