Jolanta Sikorska-Bochińska Klinika Stomatologii

Stomatolodzy i protetycy
ul. Santocka 18/12, 71-113 Szczecin zachodniopomorskie
(14 opinii) napisz opinię
Jolanta Sikorska-Bochińska Klinika Stomatologii
ul. Santocka 18/12, 71-113 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
9551160543
Telefon

Informacje

Aktualności

stomatologia

11.07.2023

Naszym zadaniem jest dbanie o Państwa zdrowy i piękny uśmiech. Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne, a w tym leczenie, leczenie kanałowe pod mikroskopem, uzupełnienie protetyczne oraz zabiegi chirurgiczne oraz wszczepianie implantów.Uzupełnienie oferty stanowią usługi ortodontyczne.Zapraszamy do kontaktu.

stomatologia

31.05.2023

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę stomatologiczną. W naszym gabinecie przyjmujemy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.Oferujemy leczenie zachowawcze, a w tym eliminację próchnicy i likwidację jej skutków. U pacjentów, których zęby zostały zaatakowane przez tę chorobę, wykonujemy borowanie i wypełnianie ubytków powstałych w wyniku jej działania.Poza tym działamy w zakresie stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji i protetyki.Zapraszamy.

stomatologia

15.03.2023

Doktor Jolanta Sikorska-Bochińska prowadzi własny gabinet stomatologiczny. Oferta obejmuje leczenie zachowawcze, leczenie kanałowe pod mikroskopem, uzupełnienie protetyczne, zabiegi chirurgiczne oraz wszczepianie implantów. Dodatkowo zapewniamy również usługi ortodontyczne.Zapraszamy do kontaktu.

stomatologia

01.01.2023

Gwarancją pięknego i zdrowego uśmiechu są regularne wizyty w stomatologa. W naszym gabinecie przeprowadzamy przeglądy stomatologiczne oraz zajmujemy się leczeniem wszystkich nieprawidłowości. Oferujemy leczenie zachowawcze, leczenie kanałowe pod mikroskopem, uzupełnienie protetyczne, zabiegi chirurgiczne oraz wszczepianie implantów. Dodatkowo zapewniamy również usługi ortodontyczne.Zapraszamy do kontaktu.

stomatologia

17.11.2022

W gabinecie stomatologicznym doktor Jolanty Sikorskiej-Bochińskiej kompleksowo zadbają Państwo o swój zdrowy, piękny uśmiech. Oferujemy szeroki zakres usług, a w tym leczenie zachowawcze, leczenie kanałowe pod mikroskopem, uzupełnienie protetyczne, zabiegi chirurgiczne oraz wszczepianie implantów.Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty.

stomatologia

30.09.2022

Klinika stomatologii Jolanty Sikorskiej-Bochińskiej to miejsce, gdzie kompleksowo zadbają Państwo o zdrowie swojej jamy ustnej. Wykonujemy zabiegi estetyczne i chirurgiczne. Zajmujemy się także leczeniem wad zgryzu oraz przeprowadzamy leczenie kanałowe.Proponujemy Państwu również wybielanie zębów, korektę ich kształtu czy zamknięcie diastemy.Zapraszamy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(14 opinii) napisz opinię
F
Filip
Empatia i zrozumienie. W żadnym innym gabinecie nie spotkałem się z taką obsługą.
A
Adam
Gabinet w którym od lat leczę zęby. Świetne podejście do pacjenta i miła atmosfera.
C
Cezary
Jak plombowanie, to tylko w tym gabinecie. Mam sporo plomb i wszystkie wykonane w JB Stomatologia. Borowanie nie bolało!
N
Norbert
Dobre podejście do pacjentów. Poważniejsze zabiegi prowadzone są w znieczuleniu i po wcześniejszym wykonaniu zdjęcia RTG.
P
Pawel1977
Stomatologia estetyczna na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem polecam ten gabinet.
O
Ocaset
Dziękuję za dobranie mi odpowiedniego aparatu ortodontycznego. Po kilku miesiącach moje zęby są w końcu proste!
K
kris1967
Dobrali mi tutaj odpowiednie uzupełnienie protetyczne. Most sprawdził się i mam znowu pełne uzębienie.
M
Marek
Bałem się leczenia kanałowego, ale niepotrzebnie, bo w JB Stomatologia prowadzą je w znieczuleniu. Nic mnie nie bolało!
L
londyn
Najlepsi stomatolodzy w mieście. Warto chodzić do JB Stomatologia.
Q
Qizua
Leczenie przebiegło szybko, a ja już nie cierpię z powodu bólu zęba. Dziękuję za pomoc!
J
Justyna
Zażyczyłam sobie wybielenie zębów i otrzymałam to, czego oczekiwałam. Teraz mój uśmiech jest piękny!
D
Dybuk
Cieszę się, że trafiłem do dentysty w tym miejscu. Wyleczono mi zęby i nic mnie nie boli!
S
Sandra
Moje dzieci nie lubiły chodzić do stomatologa, ale w JB Stomatologia jest dobre podejście do tak małych pacjentów. Po pierwszej wizycie syn i córka nie mieli problemów z kolejnymi odwiedzinami. Dzięki temu ich zęby są w dobrym stanie.
C
Ccewi269
Od dawna miałem problemy z zębami. Pobolewały mnie i w końcu zdecydowałem się na wybranie do dentysty. Mój wybór padł na gabinet JB Stomatologia i dobrze się stało, bo z tak dobrym przyjęciem wcześniej się nie spotkałem. Stomatolog skontrolowała zęby i uznała, że kilka nadaje się do plombowania. Przy pierwszej wizycie zaplombowała jeden, ale później wyleczyła pozostałe. Dzięki temu w końcu nie bolą mnie zęby!