Auto-Wojak

Diagnostyka silników i ich naprawa

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Santocka 44, 71-071 Szczecin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Auto-Wojak

Informacje

Opis działalności
Auto-Wojak to warsztat mieszczący się w Szczecinie. Firma, której właścicielem jest Piotr Popiołek zajmuje się diagnostyką i serwisem samochodów osobowych, aut dostawczych i ciężarówek. Najczęściej wykonuje naprawy prywatnych pojazdów, ale ma też doświadczenie w przeglądach i serwisie samochodów należących do służb mundurowych.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Tak działa warsztat Auto-Wojak. Firma zajmuje się diagnostyką pojazdową i usuwaniem usterek w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych należących do osób prywatnych, a także do służb mundurowych. W doskonale wyposażonym zakładzie m.in. silniki są diagnozowane pod kątem błędów, poziomu olejów i innych płynów eksploatacyjnych, a także składu spalin, ciśnienia paliwa i kompresji.

Auto-Wojak wymienia również oleje, płyny i filtry oraz wykonuje remontu silników. Prace związane z jednostkami napędowymi to m.in.:
-usuwanie nagaru z silników,
-naprawa układów common rail,
-demontaż zapieczonych świec żarowych,
-wymiana rozrządów,
-wymiana pasków.

Klienci zakładu mogą też zlecić serwis klimatyzacji, w tym ponowne nabijanie i odgrzybianie oraz naprawę zawieszenia. Wykonywane są też naprawy hamulców i wymiany opon oraz felg.

Serwis prowadzony jest z użyciem oryginalnych części i tańszych zamienników.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie warsztatu Auto-Wojak. Wizyty w zakładzie najlepiej rezerwować telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tomek
Witam, szczerze polecam firmę Auto-Wojak - naprawa wykonana bardzo sprawnie.
K
Krystian
Polecam - jedyny serwis w Szczecinie, który poradził sobie z moim autem.

Słowa kluczowe