Komin-MS Uszczelnianie Kominów Sebastian Romanowicz

Przeglądy, czyszczenie i naprawy kominów

Kominiarze
ul. Stalmacha 2/52, 71-646 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
726 189 777
Adres korespondencyjny
KOMIN – MS Sebastian RomanowiczWardyń 61a/3 73-200 Choszczno
Komin-MS Uszczelnianie Kominów Sebastian Romanowicz

Informacje

Opis działalności
Komin-MS to firma prowadzona przez Sebastiana Romanowicza. Zakład ze Szczecina zajmuje się usługami kominiarskimi. Prowadzi działalność od 2012 roku, wykonując określone prawem przeglądy i prace serwisowe. Oferuje swoje kompleksowe usługi osobom fizycznym, instytucjom i podmiotom gospodarczym.
Produkty i usługi
Kominy to konstrukcje odprowadzające dym z palenisk i spaliny z wnętrza obiektów oraz doprowadzające powietrze kanałami wentylacyjnymi do wnętrza. Od ich dobrego stanu technicznego zależy bezpieczeństwo ludzi, dlatego tak ważne są regularne przeglądy i prace serwisowe, które wykonuje firma Komin-MS. Zakład kominiarski dysponuje sprzętem do diagnostyki, takim, jak specjalne kamery i latarki oraz szczotkami do czyszczenia wnętrza przewodów. Oczyszczenie przewodu kominowego jest podstawą do oceny jego stanu technicznego i podjęcia dalszych prac. Komin-MS oferuje również:
-frezowanie przewodów kominowych,
-montaż ceramicznych wkładów kominowych,
-montaż kwasoodpornych wkładów kominowych,
-montaż żaroodpornych wkładów kominowych,
-uszczelnianie kominów.

Frezowanie pomaga usunąć sadzę i wykryć nieszczelności, natomiast uszczelnianie polega na szlamowaniu, czyli pokryciu wnętrza przewodu kominowego specjalną masą uszczelniającą. Jest to alternatywa dla montażu wkładów i jednocześnie ekonomiczne, tańsze niż remont całego komina rozwiązanie.

Dodatkowo firma zajmuje się malowaniem dachów.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy kominiarskiej Komin-MS znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z zakładem można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe