Kärcher Center Kerpol

Sprzedaż, wypożyczalnia i serwis urządzeń marki Kärcher

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Struga 31F, 70-777 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Informacje

Opis działalności
Kärcher Center Kerpol to firma ze Szczecina. Powstała w 1993 roku i zajmuje się handlem oraz usługami związanymi z urządzeniami marki Kärcher i Stiga. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Agnieszka Mierzowiec.
Produkty i usługi
Kärcher to znana na całym świecie marka urządzeń służących do prac w obrębie domu i ogrodu. Jej największym autoryzowanym przedstawicielem na zachodnią Polskę jest firma Kerpol oferująca duży wybór maszyn w atrakcyjnych cenach oraz ich serwis. Pracownicy przedsiębiorstwa służą pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań, w tym myjek wysokociśnieniowych, idealnie usuwających zabrudzenia. W ofercie znajdują się również takie maszyny jak:
-urządzenia do czyszczenia szyb
-odkurzacze
-odkurzacze wielofunkcyjne
-mopy elektryczne
-zamiatarki
-polerki
-parownice
-wycinarki chwastów
-systemy nawadniania

W Kerpol dostępne są też środki czyszczące, np. do czyszczenia szkła, kamienia i dywanów.

Bogata oferta obejmuje również urządzenia profesjonalne, dla firm sprzątających. Są to myjki, zamiatarki, dmuchawy, szorowarki, a także myjnie i odśnieżarki.

W KärcherCenter Kerpol można także wypożyczyć myjki, szorowarki i odkurzacze oraz oddać urządzenia do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Serwisowane są kosiarki, odkurzacze oraz myjki.

Firma prowadzi ponadto sprzedaż urządzeń marki Stiga. Marka ta znana jest z maszyn ogrodowych. W ofercie Kerpol znajdują się m. in. kosiarki elektryczne i spalinowe oraz roboty koszące, a także traktory ogrodowe. Dostępne są również glebogryzarki, dmuchawy, kosy i rębaki. Ofertę uzupełniają odśnieżarki, zamiatarki, myjki ciśnieniowe i urządzenia wielofunkcyjne.

Więcej informacji dotyczących firmy i poszczególnych urządzeń znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też można złożyć zamówienie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń