Bonus 33 Meble

Sprzedaż, transport i montaż mebli

Meble
ul. Struga 9, 70-784 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bonus 33 Meble

Informacje

Opis działalności
Firma Bonus 33 Meble została założona w 1993 roku. Jej siedziba znajduje się w Szczecinie, właścicielem jest Mirosław Słoboda. Podstawą firmowej działalności jest sprzedaż rozmaitych mebli pochodzących od renomowanych producentów oraz wykonywanie powiązanych z tym dodatkowych usług.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności firmy Bonus 33 Meble jest sprzedaż mebli z litego drewna, tapicerowanych i z płyt laminowanych w nowoczesnym lub klasycznym stylu. Przedsiębiorstwo ma duże doświadczenie w tej kwestii, ponieważ jest obecne na rynku od niemal 30 lat. Przez ten czas dało się poznać jako solidna firma i zdobyło szerokie grono zadowolonych klientów poszukujących mebli do domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych. Na ofertę Bonus 33 Meble składają się takie sprzęty jak łóżeczka dziecięce oraz:
-łóżka,
-szafy,
-stoły,
-krzesła,
-fotele,
-kanapy,
-materace,
-regały,
-biurka,
-artykuły dekoracyjne.

Dostępne materace dzielą się na lateksowe, sprężynowe, rehabilitacyjne, hybrydowe i piankowe. Pochodzą od polskich i włoskich producentów.

Sprzedawane przez Bonus 33 Meble wyposażenie to meble różnego typu. Dostępne są tu meble do sypialni, jadalni i kuchni. W salonie znajduje się też wyposażenie do pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy gabinetu. Firma sprzedaje również meble ogrodowe. Pracownicy salonu służą doradztwem i pomagają przy wyborze wyposażenia.

Poza sprzedażą przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi. Należy do nich projektowanie pomieszczeń i montaż mebli. Salon zapewnia też transport zakupionych produktów w Polsce i poza jej granicami. Wszystkie produkty i usługi wyróżniają się konkurencyjnymi cenami.

Więcej informacji o salonie Bonus 33 Meble znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.Marki i specjalizacje
MEBLE: Meble VOX , Vinotti ,Paged, Szynaka, Stolwit Meble, Polaszek Meble, Mikołajczyk Meble, Bogfran
MEBLE TAPICEROWANE: AEK, Meblomak, Meble Best, Meble Vox, New Elegance, ŁÓŻKA TAPICEROWANE, KONTYNENTALNE: New Elegance, Recticel, Hilding, MATERACE: Recticel, Hilding, Stolwit Meble, Perdormire, Tempur
DODATKI: Meble Vox, Vinotti
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
goleniowski, gryficki, gryfiński, kołobrzeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

sofy,