Tomasz Szczepiński Drewform

Projektowanie i produkcja konstrukcji z drewna

Tartaki
ul. Szosa Stargardzka 20/22A, 70-893 Szczecin zachodniopomorskie
(16 opinii) napisz opinię
Tomasz Szczepiński Drewform
ul. Szosa Stargardzka 20/22A, 70-893 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
5993120573
Telefon
Tomasz Szczepiński Drewform

Informacje

Opis działalności firmy Tomasz Szczepiński Drewform w Szczecin
Prowadzimy firmę DREWFORM w Szczecinie. Działamy już od 1990 roku, produkując konstrukcje drewniane oraz prowadząc skład drewna. Zapewniamy fachowe wykonawstwo konstrukcji oraz profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich gatunków drewna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Drewno jest naturalnym materiałem o dużej trwałości. Poddany odpowiedniej obróbce staję się solidnym elementem konstrukcji takich, jak: dachy, altany czy wiaty. Specjalnością naszej firmy jest wytwarzanie konstrukcji drewnianych na najwyższym poziomie jakościowym. Do opracowywania projektów stosujemy programy Wolf Win i SEMA Experience.

Nasza oferta produkcyjna obejmuje takie konstrukcje z drewna, jak:
- więźby dachowe,
- altany drewniane,
- zadaszenia drewniane,
- pergole drewniane,
- domki całoroczne,
- domki letniskowe.

Jesteśmy producentem konstrukcji jednospadowych, dwuspadowych, czterospadowych, sześciokątnych oraz ośmiokątnych. Jesteśmy jedną z nielicznych krajowych firm produkujących konstrukcje drewniane z muru pruskiego. Ich szkielet wykonuje z wykorzystaniem drewna dębowego lub iglastego. Poszczególne elementy łączymy stosując tradycyjną metodą ciesielską.

Zajmujemy się również produkcją wiązarów i kratownic dachowych w systemie WOLF. Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie opracowujemy dokumentację projektową, a produkcję prowadzi w oparciu o w pełni zautomatyzowany proces. Gotową konstrukcję precyzyjnie montujemy na placu budowy w czasie od 1 do 2 dni.

Dostarczamy Państwu najlepsze gatunkowo drewno. Oferujemy:
- drewno konstrukcyjne BSH klejone warstwowo,
- drewno konstrukcyjne KVH,
- drewno lite z tarcicy iglastej lub liściastej,
- bale półokrągłe,
- deski podłogowe,
- deski profilowane (podbitkowe).

Więźby? Altanki? Zapewniamy fachową pomoc w projektowaniu, produkcji oraz montażu. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy DREWFORM w Szczecinie.
Zasięg działania
Firma Tomasz Szczepiński Drewform z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, zachodniopomorskie

Aktualności

więźba

20.09.2023

Aby w 100% spełnić Państwa oczekiwania i jeszcze bardziej ułatwić inwestorowi realizację projektu, wszystkie więźby są numerowane. Ta efektywna technika pozwala na połączenie wszystkich części w sposób szybki i sprawny. Wystarczy wykonywać to zgodnie z załączonymi przez nas rysunkami montażowymi. Efektywny montaż pozwoli cieszyć się dachem jeszcze szybciej niż dotychczas!

więźba dachowa

06.07.2023

Dach, jako zwieńczenie domu, powinien zabezpieczać każdy obiekt budowlany przed działaniem czynników atmosferycznych. To konstrukcja, której postawienie wymaga wiedzy i doświadczenia ciesielskiego, dlatego warto poświęcić to zadanie profesjonalistom, którzy sięgną po wysokiej jakości surowiec. Nasza firma wykorzystuje pierwszej klasy drewno, dzięki któremu konstrukcja drewniane będzie trwała, solidna i całkowicie spełni swoje zadanie.

wiązary dachowe

18.05.2023

Kratownice drewniane, dostępne w naszej ofercie wykorzystywane są przede wszystkim w budownictwie mieszkalnym, lecz z powodzeniem można je zastosować przy budowie obiektów usługowych, użyteczności publicznej, obiektach rolniczych, przemysłowych i sportowych. Doceniane są za szybki montaż, dużą rozpiętość oraz oszczędność, do ich wzniesienia zużywa się bowiem o 30% mniej drewna.

taras

24.03.2023

Zastanawiasz się nad zastosowaniem schodów drewnianych, lecz nie wiesz, jak odpowiednio wkomponować je w wystrój? Nasza firma zajmie się wykonaniem projektu, nada im niepowtarzalny charakter i unikalną jakość. Do produkcji schodów wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które mają decydujący wpływ na jakość wyrobu. Wykonujemy zarówno schody wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

przedsionek

01.01.2023

Naszą specjalnością są najróżniejsze konstrukcje drewniane: altanki, domki całoroczne i letniskowe, obiekty szkieletowe oraz zadaszenia. Każde z nich wykonamy według indywidualnego pomysłu klienta. Odznacza je ciekawa forma, dekoracyjny wygląd i funkcjonalność. Wykonywane są one z drewna iglastego hebanowego, fazowanego i impregnowanego. By zapewnić odpowiedni design konstrukcji, stosujemy połączenia ciesielskie wykonujemy, eliminując tym samym mało estetyczne metalowe łączniki ciesielskie.

podest

26.11.2022

Podczas produkcji konstrukcji drewnianych wykorzystujemy nie tylko doskonałej jakości surowce i narzędzia, lecz także nowoczesne programy, takie jak SEMA, i maszynę K2, które mają ogromne możliwości edycji elementów drewnianych. Narzędzia te pozwalają nam na jeszcze lepsze opracowanie projektów konstrukcji drewnianych i analizę parametrów oraz potrzebnych ilości surowca.

płot

18.09.2022

Tworzenie konstrukcji z drewna daje możliwość niemal dowolnego wykorzystywania surowca, w tym tworzenie innych, nietypowych konstrukcji. Nasi projektanci, korzystający z nowoczesnych programów komputerowych mają możliwość edycji elementów drewnianych. To sprawia, że są w stanie wykonać różnego rodzaju schody ciesielskie, podesty, płoty, a nawet domki na drzewie! Jeśli chcesz, abyśmy zrealizowali Twój pomysł, skontaktuj się z nami!

konstrukcja drewniana

04.07.2022

Drewniane wiązary kratowe, czyli tzw. kratownice drewniane to doskonały sposób na stworzenie efektywnych i solidnych konstrukcji dachowych. Wyróżnia je szybki montaż (1-2 dni), duża rozpiętość – elementy mogą być wykorzystane do budowy dachów w większych zakresach wymiarowych niż przy tradycyjnej więźbie oraz oszczędność. Kratownice drewniane bowiem nie wymagają konstruowania drogich stropów betonowych, stosując wiązary zużywa się o 30% mniej drewna.

balkon

28.05.2022

Oferujemy wykonanie różnego rodzaju konstrukcji z drewna, które wyróżnia nie tylko wysoka estetyka, lecz także trwałość i solidność. Wśród nich znajdą Państwo różnego rodzaju elementy małej architektury drewnianej. Wykonywane są one przy pomocy wysokogatunkowych surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Wszystkie elementy poddajemy analizom, obliczamy parametry i potrzebną ilość, dzięki czemu zyskują Państwo odpowiednią ilość surowca niezbędnego do wykonania zaplanowanej konstrukcji.

altana

01.03.2022

W naszej ofercie nie brakuje elementów małej architektury ogrodowej, które zaprojektujemy według indywidualnego zamówienia klienta. Drewniana altana stanie się doskonałym uzupełnieniem posesji, działki rekreacyjnej, parku czy ogrodu miejskiego. Nasze altany wykonujemy z drewna iglastego, które po impregnacji zachowuje estetyczny wygląd przez długie lata.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(16 opinii) napisz opinię
M
Małgorzata
Wykonawstwo - pełen profesjonalizm. Szczegóły konstrukcji są dopracowane, więc montaż przebiegł bardzo szybko. Panowie montujący zadaszenie wykonali swoją pracę w 1 dzień. Szczerze polecam usługi tej firmy!
M
Z
Mariusz Zamojski
Najlepsze ceny w mieście, Bardzo dobra jakość, szybka obsługa polecam
W
Wojciech
Profesjonalne podejście pod względem doradztwa, stały kontakt z klientem, wizyta w celu pobrania wymiarów. Fachowa, rzetelna oraz precyzyjna praca miłych Panów z ekipy montażowej.
O
Ofez
Duży wybór drewna konstrukcyjnego, desek i bali. Profesjonalna obsługa.
D
Darek
Rzetelne wykonanie zamówionej konstrukcji, nie mam żadnych zastrzeżeń.
V
Viwafa
Sprawdzeni fachowcy od wykonywania konstrukcji drewnianych. Znają się na rzeczy!
H
Hubert
Fachowe wykonanie zadaszenia drewnianego. Jest estetyczne i wytrzymałe, dobra robota.
M
Marek
Profesjonalne projektowanie i wykonywanie konstrukcji drewnianych. Więźba dachowa wykonana na najwyższym poziomie, polecam szczerze.
R
Robek01
Dobre miejsce na zakup drewna budowlanego. Miła obsługa i fachowa pomoc w doborze odpowiedniego gatunku. Pełen profesjonalizm.
K
Kinga
Nie znam lepszej takiej firmy, dokładają wszelkich starań, by wykonać najlepsze konstrukcje wedle życzeń Klienta.
D
Damian
Polecam, świetna firma, solidne konstrukcje z wytrzymałego drewna.
K
Konrad
Ekipa z tak dużym doświadczeniem nie zawodzi. Kupowałem od nich już kilka razy i nie żałuję. Konstrukcje dalej dobrze mi się sprawują.
G
Gerard
Działają na profesjonalnych programach w celu zaprojektowania konstrukcji, super! To naprawdę solidna firma, przykładają się do wykonania zleceń.
M
Marcin
Zamówiłem u nich zadaszenie, które chciałem postawić w ogrodzie w celu ochrony aut przed deszczem. Wykonali zlecenie sprawnie, jestem zachwycony efektem.
M
Marcelina
Świetna firma, oferują solidne i ładnie wykonane konstrukcje. Warto zaufać tak doświadczonej firmie, macie pewność, że kupujecie dobry produkt.
J
S
Jan Stargard
Polecam, Pełen Profesjonalizm - Bardzo Duży Wybór!!!!!!!!!!!!!!!

Słowa kluczowe