Tomasz Szczepiński DREWFORM

Projektowanie i produkcja konstrukcji z drewna

Tartaki
ul. Zimowa 2A, 70-807 Szczecin zachodniopomorskie
(10 opinii) napisz opinię
Tomasz Szczepiński DREWFORM
ul. Zimowa 2A, 70-807 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Tomasz Szczepiński DREWFORM

Informacje

Opis działalności firmy Tomasz Szczepiński DREWFORM w Szczecin
Prowadzimy firmę DREWFORM w Szczecinie. Działamy już od 1990 roku, produkując konstrukcje drewniane oraz prowadząc skład drewna. Zapewniamy fachowe wykonawstwo konstrukcji oraz profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich gatunków drewna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Drewno jest naturalnym materiałem o dużej trwałości. Poddany odpowiedniej obróbce staję się solidnym elementem konstrukcji takich, jak: dachy, altany czy wiaty. Specjalnością naszej firmy jest wytwarzanie konstrukcji drewnianych na najwyższym poziomie jakościowym. Do opracowywania projektów stosujemy programy Wolf Win i SEMA Experience.

Nasza oferta produkcyjna obejmuje takie konstrukcje z drewna, jak:
- więźby dachowe,
- altany drewniane,
- zadaszenia drewniane,
- pergole drewniane,
- domki całoroczne,
- domki letniskowe.

Jesteśmy producentem konstrukcji jednospadowych, dwuspadowych, czterospadowych, sześciokątnych oraz ośmiokątnych. Jesteśmy jedną z nielicznych krajowych firm produkujących konstrukcje drewniane z muru pruskiego. Ich szkielet wykonuje z wykorzystaniem drewna dębowego lub iglastego. Poszczególne elementy łączymy stosując tradycyjną metodą ciesielską.

Zajmujemy się również produkcją wiązarów i kratownic dachowych w systemie WOLF. Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie opracowujemy dokumentację projektową, a produkcję prowadzi w oparciu o w pełni zautomatyzowany proces. Gotową konstrukcję precyzyjnie montujemy na placu budowy w czasie od 1 do 2 dni.

Dostarczamy Państwu najlepsze gatunkowo drewno. Oferujemy:
- drewno konstrukcyjne BSH klejone warstwowo,
- drewno konstrukcyjne KVH,
- drewno lite z tarcicy iglastej lub liściastej,
- bale półokrągłe,
- deski podłogowe,
- deski profilowane (podbitkowe).

Więźby? Altanki? Zapewniamy fachową pomoc w projektowaniu, produkcji oraz montażu. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy DREWFORM w Szczecinie.
Zasięg działania
Firma Tomasz Szczepiński DREWFORM z Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
V
Viwafa
Sprawdzeni fachowcy od wykonywania konstrukcji drewnianych. Znają się na rzeczy!
H
Hubert
Fachowe wykonanie zadaszenia drewnianego. Jest estetyczne i wytrzymałe, dobra robota.
M
Marek
Profesjonalne projektowanie i wykonywanie konstrukcji drewnianych. Więźba dachowa wykonana na najwyższym poziomie, polecam szczerze.
R
Robek01
Dobre miejsce na zakup drewna budowlanego. Miła obsługa i fachowa pomoc w doborze odpowiedniego gatunku. Pełen profesjonalizm.
K
Kinga
Nie znam lepszej takiej firmy, dokładają wszelkich starań, by wykonać najlepsze konstrukcje wedle życzeń Klienta.
D
Damian
Polecam, świetna firma, solidne konstrukcje z wytrzymałego drewna.
K
Konrad
Ekipa z tak dużym doświadczeniem nie zawodzi. Kupowałem od nich już kilka razy i nie żałuję. Konstrukcje dalej dobrze mi się sprawują.
G
Gerard
Działają na profesjonalnych programach w celu zaprojektowania konstrukcji, super! To naprawdę solidna firma, przykładają się do wykonania zleceń.
M
Marcin
Zamówiłem u nich zadaszenie, które chciałem postawić w ogrodzie w celu ochrony aut przed deszczem. Wykonali zlecenie sprawnie, jestem zachwycony efektem.
M
Marcelina
Świetna firma, oferują solidne i ładnie wykonane konstrukcje. Warto zaufać tak doświadczonej firmie, macie pewność, że kupujecie dobry produkt.

Słowa kluczowe