Drewform - skład drewna

Wykonujemy konstrukcje drewniane

Drewno
ul. Zwierzyniecka 29, 70-794 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
733 733 150
Drewform - skład drewna

Informacje

Opis działalności
Drewform to firma znajdująca się w Szczecinie. Właścicielem jest Tomasz Szczepiński. Nasz tartak oferuje szeroki wybór konstrukcji z drewna.
Produkty i usługi
Nasza firma świadczy usługi na polskim i zagranicznym rynku od 1990 roku. Posiadamy wiec wieloletnie doświadczenie w branży ciesielskiej. Wykonujemy konstrukcje z drewna konstrukcyjnego BSH, KVH, bali półokrągłych, desek. Jest to naturalny, wysokogatunkowy surowiec wszechstronnie wykorzystywany w budownictwie.

Oferujemy wyroby dopasowane do potrzeb Klientów. Zakupić u nas można m.in.:
- więźby dachowe,
- konstrukcje z muru praskiego,
- kratownice,
- domki całoroczne,
- domki letniskowe.

Oprócz tego dostarczamy altanki i zadaszenia, schody drewniane i drewniane kratownice. Klienci mogą zakupić konstrukcje jedno, dwu i czterospadowe, a także sześciokątne i ośmiokątne.

Oferowane konstrukcje projektujemy wykorzystując profesjonalne programy takie jak Wolf Win i Sema Experience. Projektowane elementy przed wykonaniem są poddawane analizom, obliczane są niezbędne parametry i potrzebne ilości.

Działamy, korzystając ze specjalistycznych maszyn. W połączeniu z umiejętnościami naszych pracowników produkujemy solidne i trwałe konstrukcje drewniane.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń